Trať Zlatohorka v OR

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj. Nechtěl by někdo znalý opravit nádhernou trať z dob minulých pro OR? Zvednout přechody přes koleje, ale hlavně udělat kontrolu návěstidel? Dělám teď aktivitu na této trati a při posunech se mi trať chová pokaždé jinak, jednou mám na stůj jak má být, podruhé OR ignoruje WP s kódem 3XXXX. V dolanech mi třeba traffic při sunutí do nákladních koleji zastavuje na každé výhybce. Je to fakt škoda, udělal bych těch aktivit povícero, je mi líto, že je tato trať trochu v zapomění.
Dan

Rogers

Cestující
Ahoj.
Už jsem to jednou zkusil a bohužel to dopadlo špatně. Zkoušel jsem tam dodat i nakládací body. Jenže, jak jednou hrábneš do databáze, tak to pak už nedáš dohromady. Ukládal jsem to krok po kroku, ale pokaždé s pádem editoru.

BR601

Pokladník
pokaždé s pádem editoru.
MSTS či TRSE?

Svojské úpravy zlatohorky mám a HDD snáď niekde.. Lenže ide o obdobie modelárskej IV epochy.. Prečo to uviazlo niekde v šuplíku? Pre návestidlá. Oni sú samostatná forma života v MsTS a povedia si, buď nepôjde AE, samotná jazda, alebo RE, alebo pri jazde v hre spadne..

Rogers

Cestující
Trať jsem upravoval v editoru MSTS. Editor TRSE jsem zatím moc nepochopil. Ve Zlatohorce se mi podařilo vložit pár nakládacích a vykládacích bodů. Dokonce to i chvíli fungovalo, než jsem opět načetl editor MSTS a udělal obnovu databáze. Pak nastal pád editoru a konec. Jinak vychytávka OR nakládka a vykládka se moc nechytla, tak nevím, zda by to mělo ještě smysl předělávat.

mmouka

Pokladník
ja mam u sebe ve Ztracene_2006 udělaný nakládáni a vykládání uhlí v dole a v elektrárně. Dále jsem experimentoval s nakladanim kontejnerů, opět nakládání a vykládání. Jinak ke stavění objektů a kolejí používám TSRE, jen k úpravám krajiny používám MSTS RE.

Rogers

Cestující
Nejsem si jistý, ale když nejdříve použiješ editor TSRE a pak MSTS, tak to nebude fungovat. Stáhnul jsem si trať postavenou v TRSE a editor MSTS ji nedokáže načíst. Možná je to už jinak, nebo jsem něco udělal špatně. U mě to však nefungovalo. Nakládka a vykládka v OR je dobrá věc. Dává to to větší smysl, než ježdění z bodu A do bodu B. Je jen škoda, že to funguje jen u vagonů. U hnacích vozidel tato fuknce, asi zatím nefunguje. Ještě by to chtělo vychytat animaci u ostatních nákladů , než sypkých.

BR601

Pokladník
Tiež som kombinoval TSRE a MSTS RE. Lenže TSRE som tiež ja nejako nepochopil, neviem sa hýbať a fungovať ako v MSTS, čo je veľká škoda, pretože v TSRE som mal pre jednu reálnu trať komplet vygenerovaný terén, aj s mapovými podkladmi, samozrejme v MSTS to nefungovalo. V TSRE som vložil návestidlo, MSTS RE vďaka tomu padal. Navyše v TSRE mám pod sebou obrovský tieň..

Nahoře