Traffic

Trať 310 a okolí

Začátečník
Zdravím, vím, že se toto téma v minulosti řešilo, ale chci se zeptat, zda už je nějaký editor pro OR, ve kterém si můžu nastavit traffic?
 

Meda

Provozní technik
Zdravím
a prosím o radu.
V aktivitě v noční době jsem vytvořil traffic, který přijede do stanice ze směru od A, otočí se na otočném bodě a po určené době na WP odjede opačným směrem na jinou trať do B. Všechno funguje s loko CD810 až na skutečnost, že loko nepřepne světla a tak odjíždí s "bílými koncovkami".
Dá se to ošetřit ?
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Pokud jeho jízdu nevidí hráč tak jízdu z bodu A ukonči a dej traffic znova jen ve směru B. Pokud jej hráč vidí tak s tím neuděláš nic, nebo bys musel před i za solo 810 dát servis4, ale ta pak nebude svítit žádným světlem.
 

Meda

Provozní technik
Pokud jeho jízdu nevidí hráč tak jízdu z bodu A ukonči a dej traffic znova jen ve směru B. Pokud jej hráč vidí tak s tím neuděláš nic, nebo bys musel před i za solo 810 dát servis4, ale ta pak nebude svítit žádným světlem.
Traffic celou dobu jízdy vidím. Tak mám smůlu. Děkuji za info.
 

Šnek

Vlakvedoucí
Já jsem tohle nikdy moc neřešil, přišlo mi to jako maličkost oproti ostatním úskalím aktivit.
 

Meda

Provozní technik
Zdravím
a prosím o radu s jedním ze základních úkonů při tvorbě aktivity.
V aktivitě v noční době jsem vytvořil traffic, který přijede do stanice ze směru od A, otočí se na otočném bodě a po určené době na WP odjede opačným směrem na jinou trať do B. Všechno funguje s loko CD810. V otočném bodě bych chtěl přivěsit přívěsný vůz. Vložil jsem vůz CD010 jako loose con. těsně za otočný bod, což nefunguje.
 

Meda

Provozní technik
Zdravím
a prosím o radu s jedním ze základních úkonů při tvorbě aktivity.
V aktivitě v noční době jsem vytvořil traffic, který přijede do stanice ze směru od A, otočí se na otočném bodě a po určené době na WP odjede opačným směrem na jinou trať do B. Všechno funguje s loko CD810. V otočném bodě bych chtěl přivěsit přívěsný vůz. Vložil jsem vůz CD010 jako loose con. těsně za otočný bod, což nefunguje.
Zdravím,
vyřešeno vložením WP s kódem 60001 do trasy přijíždějícího trafficu.
 

tomko2225

Začátečník
zdravím ako prosim vás vyriešim to keď sa mi v aktivite sekne traffic a zvlášť pri jazde po jednokoľajnej trati?
 
Nahoře