Výměna lokomotivy

Jakubko

Začátečník
Ahoj,
moc Vás prosím o radu. Chci si při tvorbě aktivity do OR udělat výměnu lokomotivy ve stanici, ale nevím, jak na to. Nevím, jak vložit do stanice, kde chci výměnu uskutečnit, lokomotivu se kterou chci pokračovat dál.

bob57_cz

Učitel češtiny
Ahoj,
moc Vás prosím o radu. Chci si při tvorbě aktivity do OR udělat výměnu lokomotivy ve stanici, ale nevím, jak na to. Nevím, jak vložit do stanice, kde chci výměnu uskutečnit, lokomotivu se kterou chci pokračovat dál.
Tak to je na čase, abys začal studovat zdejší návody FAQ sekce. Tam takové zvláštnosti pro MSTS jsou už léta popsané a v OR to bude podobné.

Dan J.

Strojvedoucí
a v OR to bude podobné
Kdepak, v OR je to složitější a daleko rozmanitější. :) V MSTS si musel na mašinu přímo najet a ta s tebou pokračovala ve tvé trase jak "tupoň". (napsáno velmi zkratkovitě, byly i vychytávky). V OR na mašinu přelezeě kdekoliv stojí, ba do celého jiného vlaku, ale musí mít nadefinovanou celou trasu, když z ní přesedneš, klidně bude pokračovat dál (v MSTS se stal z vozu automaticky Loose consist). Vlastně dvě aktivity v jedné. Takže Jakubkovi doporučuji nastudovat tvorbu aktivit, jinak to nepůjde.

Jakubko

Začátečník
Tak bohužel, ani po hledání na fóru jsem nic neobjevil.
Zkrátka nevím, jak vložit do určité stanici lokomotivou, na kterou si po příjezdu se soupravou přelezu a udělám výměnu lokomotivy. (Př. přijedu se 131 a chci vyměnit za 122)

dvacka

Průvodčí
Lokomotivu si hodíš na nějakou kolej jako Loose Consist, ke kterému přivedeš trasu hráče.
Na této trase si najedeš na Loose Consist, přelezeš pomocí F9 a pokračuješ dále.

poison

Pomocník strojvedoucího
On to chce Lukáši provést v OR a tam to jde jiným způsobem. Vše je popsáno v návodech k OR. Tady se někdo snaží o zlatej podnos.

Jakubko

Začátečník
To je sice hezké, že mě odkazuješ na návod, jak odpojit vagóny a lokomotivu, ale já hledám radu jak vůbec vložit lokomotivu do určité stanice, kde chci následně přepřahnout.
Ale vidím, že radu tady člověk nedostane, ne každý se tady na fóru vyzná aby hledal v těch kvantech dalších vláken to, co potřebuje...

poison

Pomocník strojvedoucího
Vozidlo včetně trasy přidáš buď pomocí Aktivity Editoru z MSTS, nebo pomocí editoru aktivit pro OR. Zbytek dohledáš s videonávody na youtube.

Nahoře