OR- mono nelze spustit

Frosty

Cestující
Ahoj všem.
Nejde mi spustit OR - mono - zkoušel jsem i několik verzí.
Když spustím aktivitu nebo volnou jízdu tak hra naběhne do načítání ale po nějakém čase spadne bez jakékoliv hlášky. Mám takový pocit že to dělala i stabilka když jsem přešel na OR a vyřešil to nějaký soubor tsenction který se rozbalil do složky OR.
Nevěděl by někdo co s tím?
PC sestava už je historická : Amd Athlon 64 X 2 jádra, procík 6000+, nvidia gtx 460, win 7 Ultimate - 64bit , 8gb ram.

Frosty

Cestující
*drbe se na hlavě* Ale nic takového tam taky nemám... To jsem zkusil i projet ,, upřesnit'' ,,zabezpečení'' a ani tam nenašel.

Dobrý večer. Zablokovaný je už soubor RAR po stažení. Na něj kliknout pravým na myši. Luba.
Tak nefunguje ani tato možnost. soubor RAR jsem odblokoval, ale pořád stejná "chyba". Když dám upravený tsection, tak hru nepustím vůbec. Kdyby někdo věděl jak na to, tak budu rád. Konečně bych také začal používat OR.

Frosty

Cestující
Ten upravený tsenction.zip byl pro stabilku, našel jsem jeho zálohu na druhém disku. Ale použít pro mono se nedá. Jsou tam nějaké dll soubory a ještě něco, kopírovalo se to přímo do složky OR

Frosty

Cestující
Už vyšla nová stabilka, aha to jsem netušil. Mě by tedy zajímalo v čem je zakopaný pes. A hlavně jak to rozchodit.

No právě vyšla abych nekecal někdy říjen listopad verze 1.3 ale úprava nechodí načte se asi na 95% a jde do kopru. Taky nevím co dál protože 321 jinak jezdit v OR nemůžu.

bob57_cz

Učitel češtiny
A hlavně jak to rozchodit.
Nastavte správně UAC, vykopejte z počítačů ty hloupé antiviry s firewalem a fungujte normálně bez nich. Dlouhá léta takové brzdy v PC ani NTB nemám a žádnou havěť jsem neschytal (na rozdíl od kolegů v práci, kteří tou havětí „byli chráněni" a pak jsem je zachraňoval já) a nic se mi neblokuje.

Dovolím si nesouhlasit. 321ka mě fungovala pod OR 1.2 a bez jakýchkoliv zásahů mě funguje i pod OR 1.3:

321v1.3.jpg

Jak na to, jsem zveřejnil v jednom ze svých starších příspěvků. MG nepoužívám.

Nahoře