OR- mono nelze spustit

ASP

Cestující
Chcem sa opýtať skúsenejších (používam OR len necelý mesiac). Vyskúšal som verziu MG aj verziu ARR 0.6 a obe mi idú aj napriek fps cez 80 trhavo. Keď som spustil tu istú aktivitu pod stabilnou verziou 1.3, bolo všetko ok. Neviete mi poradiť, kde by mohol byť pes zakopaný? Máte rovnakú skúsenosť?

Mne zase sa ten čurák spúšťal na integrovanej grafike, tak tiež to bolo trošku problém s fps až keď som na to neprišiel a začal ho spušťať na normálnej grafickej karte.

Tax: Ja mám normálny PC s normálnou grafikou a normálnymi parametrami, a predsa si musím FPS obmedzovať. Za predpokladu, že nájdem verziu OR, ktorá mi 321tku vôbec spustí. :D

Však pro OR jsou u tratích problém jen ty bloky lesů, které v OR pustí stromy i do kolejí. Ale to vyřešil Icik s tím příkazem, který se nakopíruje do každé trati. A zpomalená hlášení zase tím Ticho v Sound. A poslední jsou modely, které mají pivot mimo osu a v OR před vlakem zmizí. To je asi tak vše v nekompatibilitě.

S tými modelmi s pivotom mimo osu, som nejako nepostrehol, aby mizli. A s CD 321 tiež neviem, žeby ju malo problém spustiť, skôr môže pri slabšom PC zasiahnuť watchdog.

Tax: Ona nemusí byť trať robená pre OR, pokiaľ nie je užívateľ úplne mimo, tak proste rozbehá takmer všetko, a to aj bez zásahu do trate. Jednoducho povedané, nepríde mi celkom okej, že mi jedna hra pred updatom tú trať spustí a tá istá hra po aktualizácií mi tú istú trať už nespustí. A nejde ani o aktivity, mne ju nechce spustiť ani vo voľnej jazde... Tým pádom mi je jasné, že nie je problém v PC ani v hre, keď sa pri inej verzii OR s tým vysporiada. :) Pravdepodobne to bude spôsobené tým WD, ktorý spomínali kolegovci. Ešte keby existovala možnosť, ho vypnúť...

Nahoře