Upravnené modely z OR do MSTS

BR601

Pokladník
No úžasné čítanie po dovolenke :D:D:D:D. Ako fakt sa čudujem, čo dnešný mladí dokážu. A to som ročník 97 :D.

Teraz už sa ani nečudujem tým čo prestali robiť. Minule jeden si na spoločnej FB stránke s kolegom ČSD pýtal niečo z jeho tvorby. Kúsok stačilo pozrieť jeho stopy, tak už bolo nad slnko jasné, čo s tým chce robiť. A vraj do súpravy... Stiahnutie tvorby síce vytrestá kinderošov, ale žiaľ aj iných. Ale tak čo už. A pritom stačí len kus slušnosti a úcty k tým, čo už pre hru niečo urobili. Každý nejak začínal... Len keby by bol iný prístup nových "tvorcov" tak by sa mohlo fungovať ako predtým... (koniec Off Topic)

Pozerám, že sa to tu rozrastá, ale stále mi uniká pointa tohto vlákna, veď do MSTS nie je dosť modelov? Ja si myslím, keby som zaštoural v externom disku tak nájdem kopu modelov, ešte z dôb, keď o OR nebolo chýru a slychu. Možno by trebalo pracovať len s tými modelmi, ak ich chcete skinovať. neviem.

Dan J.

Strojvedoucí
Já se jen divím, že vás baví reagovat na tak debilní příspěvky. :) Mně bylo jasné, když nebylo odpovězeno na základní dotaz jaký je rozdíl v modelech odkud vítr vane. I kdyby se "skinař" rozkrájel a nacpal vozy do MSTS, tak kvůli náročnosti bude tento stařičký simulátor padat.
To je vystižené přesně. Viděl jsem několik nádherně popracovaných neveřejných skinů, když jsem oslovil autory, že by se mi hodily do aktivity a zda-li je plánují zveřejnit - tak kromě obav z krádeže textur to byly obavy z toho, že budou takovýmto způsobem kritizováni jako začínající autoři.
Jenže v tomto příadě je to úplně mimo a narovinu, kolik je tady nových modelářů? ŽÁDNÝ, poslední tři aktivní jsou Pikku, Tax a Miran, zářný příklad je zrovna skin LEOše, který je spatlanina maďarské jednotky a českého LEO Expresu. Proč jej nikdo z madých nevymodeloval, poněvač mladí modeláři jaksi nejsou. Tím samozžejmě neznevažuji práci skinařů. Třeba vydané skiny Žáby pro OR od Ricar CZ jsou naprostá bomba. Tvoje skiny jsou taky parádní.

Plexi

Provozní technik
... kolik je tady nových modelářů? ŽÁDNÝ, poslední tři aktivní jsou Pikku, Tax a Miran, zářný příklad je zrovna skin LEOše, který je spatlanina maďarské jednotky a českého LEO Expresu. Proč jej nikdo z mladých nevymodeloval, poněvač mladí modeláři jaksi nejsou.
Ne, že by nebyli, oni jsou. Ale oni si všimli, že je tady nějaký nový, jiný, lepší simulátor a že oproti Railworksu působí OR a MSTS jen jako "chudý příbuzný". Jistě se najde někdo, kdo podotkne, že OR je dokonalejší, než RW, avšak právě tito noví modeláři pochopili, že OR má stále ještě mnoho chyb a je ve vývojové fázi, zatímco RW už má co nabídnout.

Tvoje skiny jsou taky parádní.
Že jsem tak smělý, jaké moje skiny? To myslíš tu jednu cisternu a další jiné patlaniny a nedodělky (které by mimochodem také mohly sloužit jako podnět pro lepší kolegy k tomu, aby vyrývali do skinařů)? Pokud vím, nikde jsem své skiny zatím nepublikoval a nezveřejnil...

Nestíhám to sledovat, ale stejně by mne zajímalo, jestli opravdu v tom novém TS se opravdu stále modeluje a staví tratě. Nebo díky OR se nadšenci vracejí zpět do této nostalgie. Tam fungují hlavně Roman a Michal, co se doneslo na fórum sem. Tedy žádná nová krev. Ale je pravda, že tam se jim určitě tratě staví lépe. Ne jako v MSTS, kdy se člověk musí piplat s každým dílem náspu pod koleje. :D A vygenerování terénu, asi brnkačka. A já to tady plácám jako bábovičky. :D

Pikku

Průvodčí
Existuje dost pěkných a reálných tratí z našeho území, ale v TS je stejný problém jako všude jinde. Nejsou lidi.

Nestíhám to sledovat, ale stejně by mne zajímalo, jestli opravdu v tom novém TS se opravdu stále modeluje a staví tratě. Nebo díky OR se nadšenci vracejí zpět do této nostalgie. Tam fungují hlavně Roman a Michal, co se doneslo na fórum sem. Tedy žádná nová krev. Ale je pravda, že tam se jim určitě tratě staví lépe. Ne jako v MSTS, kdy se člověk musí piplat s každým dílem náspu pod koleje. :D A vygenerování terénu, asi brnkačka. A já to tady plácám jako bábovičky. :D
Skusal som staviať v RW ale nevedel som sa vysomariť so sklonami, a v MSTS neviem prečo, ale lepšie sa mi stavia ako v RW, hlavne obluky.

Nahoře