Upravnené modely z OR do MSTS

som urobil úpravu pre MSTS?
Co tady pořád řešíš? Napsal jsem snad někde odkaz na stažení? Nenapsal. Napsal jsem snad někde, že to půjde ven bez vědomi autora? Nenapsal. Takže se hoď do klidu, vytáhni zuby z hrnečku, oblékni se a jdi se někam projít! Při troše štěstí ti spadne na hlavu sníh ze střechy a konečně se ti na stará kolena rozsvítí v palici!
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Jaký princip? Nerozumím. Já tady neobhajoval nelegální šíření. Mě šlo o to, že začínajícím skinařům se nedává šance a rovnou jejich počáteční práce odsoudí. Otázka je, kdo je skutečný autor skinu. Ale může se třeba stydět, tak do vlákna napíše kamarád. Asi bych také neveřejně nejprve oslovil několik testerů a kdyby to prošlo, tak bych teprve poslal dotaz ke schválení autorovi modelu. Abych měl jistotu, že skin má určitou úroveň.
 

Tax

Moderátor
Správce
Jaký princip? Nerozumím. Já tady neobhajoval nelegální šíření. Mě šlo o to, že začínajícím skinařům se nedává šance a rovnou jejich počáteční práce odsoudí. Otázka je, kdo je skutečný autor skinu. ...
Zbyňku, ale v tomto prípade si vedľa, tu predsa nešlo o skin, ale o úpravu modelu pre OR do MSTS. Skin je jedna vec a zásah do modelu druhá. Nakoniec okrem slovných útokov doteraz neodpovedal @Josef Vogeltanz -ovi ani mne v čom spočíva úprava Demovho modelu vytvoreného primárne pre OR aby fungoval v MSTS. Nikto tu nepeskuje skinárov, ani začínajúcich, pokiaľ komunikujú v rámci slušnosti. Ale ak niekto má elementárne problémy urobiť jednoduchý skin ako môže upravovať model? Keď si prezrieš príspevky v kontexte, v jednom vlákne zistíš že dotyčný má elemetárne problémy s prácou so súbormi, tak to nejde dokopy. Ale nechajme túto tému než tu narastie flame. Ja svoj obraz o probléme mám, modelári s ktorými komunikujem tiež a kto chcete tak híkajte nad sľubmi, často nerealizovanými a nerealizovateľnými.
 

Pawlik

Průvodčí
Co tady pořád řešíš? Napsal jsem snad někde odkaz na stažení? Nenapsal. Napsal jsem snad někde, že to půjde ven bez vědomi autora? Nenapsal. Takže se hoď do klidu, vytáhni zuby z hrnečku, oblékni se a jdi se někam projít! Při troše štěstí ti spadne na hlavu sníh ze střechy a konečně se ti na stará kolena rozsvítí v palici!
Pořád jsi nebyl schopen odpovědět na základní otázku.
V čem spočívá ta úprava modelů?
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Taxi, já nereagoval na původní dotaz zde, ale jak Pepa z Nuslí psal, že kvalita dnešních skinařů je nevalné úrovně. To téma trochu už ujelo bokem. Ty nesrovnalosti s původním dotazem v jiném vlákně, jak psal Martens, to vyplynulo později.
 

skautik

Cestující
OT:
Mám vás u prdele stejně tak, jak vy máte u prdele někomu s něčím poradit.
Počkej, takže první příspěvek je od tebe, druhý od Jozefa a ty takhle? Bez ohledu na to, co vyrostlo v tomto vlákně potom, bys přeci jen aspoň na tohle odpovědět měl. A pak by třeba někdo opět bez ohledu na 'to mezi tím' odpověděl taky. :)

....a teď už jen čekat, jestli to slíznu stejně nevinně jako Pawlik. :D
 

Plexi

Signalista
Mě šlo o to, že začínajícím skinařům se nedává šance a rovnou jejich počáteční práce odsoudí.

To je vystižené přesně. Viděl jsem několik nádherně popracovaných neveřejných skinů, když jsem oslovil autory, že by se mi hodily do aktivity a zda-li je plánují zveřejnit - tak kromě obav z krádeže textur to byly obavy z toho, že budou takovýmto způsobem kritizováni jako začínající autoři.
 
Nahoře