Aktivity k trati Luhačovice

B68

Začátečník
"psm"? Politické školení mužstva - PŠM? Česky to psát nejde? Umí to i každý mobil, doba hloupých mobilů je už 10-15let pryč. Dnes jsou takoví jen jejich uživatelé.
Samozrejme, ze to cesky napsat jde. Je to jen deformace z prace. Kdyz denne pises nekolik desitek mailu a slovo "prosim" je jedno z nejpouzivanejsich, tak jsi rad, ze si touto - i kdyz pitomou zkratkou - usetris nekolik uhozu, ktere by se v souctu za rok pocitaly na tisice.. :)

Nejakou radu ohledne te aktualizace 1.8 bys prosim nemel? Dekuji.

bob57_cz

Učitel češtiny
Samozrejme, ze to cesky napsat jde. Je to jen deformace z prace. Kdyz denne pises nekolik desitek mailu a slovo "prosim" je jedno z nejpouzivanejsich, tak jsi rad, ze si touto - i kdyz pitomou zkratkou - usetris nekolik uhozu, ktere by se v souctu za rok pocitaly na tisice.. :) Dekuji.
Blbá výmluva. Nešlo jen o tu jednu zkratkovitost. Bylo to o celém písemném projevu, který je i zde psán debílkovštinou, která není oficiálním komunikačním jazykem této země. Učí se to díťátka už na základní škole.
Samozrejme, ze to cesky napsat jde.
Tak piš česky a ne debílkovštinou!
Nejakou radu ohledne te aktualizace 1.8 bys prosim nemel? Dekuji.
Třeba trpělivě počkat, až správce přijede z dovolené nebo se po práci bude ochoten webu věnovat? Nehoří to. Stránka je nově předělaná pár dní a asi ještě není vše doladěno.

B68

Začátečník
Diky za info. Mimochodem takhle vitate vsechny novacky? Tak to tleskam... Nemas ani poneti, kdo sedi na druhe strane a uz ho urazis? Nejake zaklady slusneho chovani by mozna neskodily. A pokud onou debilkovstinou myslis jen to psani bez diakritiky, tak jsem ji prestal pouzivat kvuli dlouholete caste komunikaci v AJ. Jeste se mi nestalo, ze by to nekomu zpusobilo tak enormni rozruseni. Ale jeji cteni Ti jde ocividne slusne. Na zaver bych se chtel omluvit, ze jsem si tady dovolil nekoho vyrusit mym dotazem.

bob57_cz

Učitel češtiny
Lendl se odnaučil po dvou letech v USA mluvit česky, ty zase psát díky mailům ... Blbější výmluvu nemáš?
Mne nezajímá, co jsi zač, stačí mi tvůj písemný projev, kterým dáváš najevo, jak pohrdáš lidmi, kteří mají tvé výplody číst.
Nemáš v sobě ani tolik slušnosti, abys psal tak, jak tě to učili ve škole. Občasná chyba se snese, ale debílkovština, kterou píšeš, je vyloženě sprostá drzost. V téhle zemi je prostě komunikačním jazykem čeština se vším všudy. Když ti vadí, běž si tlachat na anglická fóra.
Není to problematika vítání nováčků, ale jak se nováček prezentuje sám.
http://www.hash.cz/inferno/otazky.html :"Pište jasně, spisovně a bez překlepů." atd. čti.

Mimochodem takhle vitate vsechny novacky? Tak to tleskam...
Jo jo, takhle se vítají všichni. Zde na fóru už zůstávají jen důchodci, co to mají za pár do penálu. Všichni se už přesunuli na FB! Tam je od takových rejpalů pokoj. Bob57_cz si už asi dlouho nezasouložil, tak se chodí uspokojovat zde :D

bob57_cz

Učitel češtiny
Ááá , malá zlodějská bukvice si přišla smočit, když dostala v jiném vláknu po čuni.
Jak je v Třincu, synečku? Na FB tě tež nechcu?! To maš blbe, blbe.

B68

Začátečník
Lendl se odnaučil po dvou letech v USA mluvit česky, ty zase psát díky mailům ... Blbější výmluvu nemáš?
Mne nezajímá, co jsi zač, stačí mi tvůj písemný projev, kterým dáváš najevo, jak pohrdáš lidmi, kteří mají tvé výplody číst.
Nemáš v sobě ani tolik slušnosti, abys psal tak, jak tě to učili ve škole. Občasná chyba se snese, ale debílkovština, kterou píšeš, je vyloženě sprostá drzost. V téhle zemi je prostě komunikačním jazykem čeština se vším všudy. Když ti vadí, běž si tlachat na anglická fóra.
Není to problematika vítání nováčků, ale jak se nováček prezentuje sám.
http://www.hash.cz/inferno/otazky.html :"Pište jasně, spisovně a bez překlepů." atd. čti.
Ty jsi očividně nemocný člověk, je mi to líto. Ale dá se s tím určitě ještě něco dělat.. K nějakému pohrdání, sprostotě a drzosti máš daleko blíže, ale to je podle Tebe asi v pořádku. Víš, člověk by si měl nejdříve zamést před svým vlastním prahem, než začne soudit ostatní. Ono totiž stačilo hned na začátku slušně upozornit na to, abych na tomto fóru onu diakritiku používal a byl klid. Ale Tebe slušnosti a nějaké úctě k druhým asi ve škole bohužel neučili..

Nejdřív se nauč chovat. Potom číst, protože burza je HLAVNĚ PRO AKTVITÁŘE ! A zveřejnění jejich výtvorů a ne kecy o ničem od toho tu jsou jiná vlákna.

Prejav úplne rovnaký, IP adresy rovnaké, oblasť "pôsobenia" rovnaká, čas registrácie na fóre takmer rovnaký tak ostatné si domyslite :D
Ano, všichni tady jsme jedna a tatáž osoba :D Bože! Už jdi s tou demencí a schízou k doktorovi.

Pozn. moderátora: Až po tebe, ty tam patríš už dávno.

B68

Začátečník
A nestalo se snad tak v prvním glosu? Máš problém s chápáním jednoduchého psaného textu. Namísto nápravy jsi začal kontrovat s blbou výmluvou.
Ne, bohužel nestalo. Hned v Tvé první reakci jsi měl nemístnou a dle mého názoru ubohou narážku, která mě spojovala s přídavným jménem "hloupý" - to byla první urážka. Následně jsi mě v dalsím příspěvku označil za "tydýta" - druhá urážka. Mě ale může urazit jen inteligentní člověk, takže mě to v Tvém případě nechalo naprosto klidným :) Nevím, proč bych měl kontrovat výmluvou. Napsal jsem to tak jak to je a jediná Tvá reakce je "blbá výmluva" a pokračování v nemístných poznámkách, což je opravdu ubohé. Je těžké žít s přehozenou výhybkou, která blokuje cestu normálnímu myšlení a slušnému chování. Ale jak jsem již psal - dá se s tím něco dělat. Každý ze sebe může udělat lepšího člověka, když bude chtít. Držím palce.

bob57_cz

Učitel češtiny
Ne, bohužel nestalo...
Za tím, co jsem napsal, si plně stojím. Tvoje nechápavost je tvůj problém.
I méně myslící jedinci vloží svůj dotaz tam, kde to patří, jen ty zaplevelíš jasně definované vlákno aktivit svým hloupým dotazem na něco, co je ostatním jasné už při náhledu do patřičného odkazu. Označení bylo zcela na místě. Není za co chválit.

Nahoře