Aktivity k trati Luhačovice

B68

Začátečník
Za tím, co jsem napsal, si plně stojím. Tvoje nechápavost je tvůj problém.
I méně myslící jedinci vloží svůj dotaz tam, kde to patří, jen ty zaplevelíš jasně definované vlákno aktivit svým hloupým dotazem na něco, co je ostatním jasné už při náhledu do patřičného odkazu. Označení bylo zcela na místě. Není za co chválit.
Ty jsi asi opravdu pripad sam pro sebe.. :) Mimochodem jsem v ruznych vlaknech narazil na Tve prispevky a nektere jsou opravdu chutovky vhodne "Mistra"... svet neni dokonaly a ani zadny zakomplexovany jedinec s tim nic neudela, tak se aspon snazi jej zneprijemnit vsem kolem sebe a resi absolutni nesmysly, ze? :) jsi borec... ja se radeji na vse divam s nadhledem a hlavne s usmevem a ver mi, ze je to mnohem lepsi :) Mimochodem, opet pisi z mobilu a nezdrzuji se diakritikou... na klavesnici uz jsem ji kvuli Tobe zacal pouzivat a problem s tim nemam :)

MERIDIAN

Cestující
Vrátím to trochu na začátek. Pane B68, chceš odpověď na svůj dotaz a přitom "šetříš na slušnosti". Vyčerpán psaním na počítači ušetříš 3 úhozy, ale po jiných chceš, aby těch úhozů napsali o hodně víc. Kdyby Ti někdo odpověděl Tvým stylem, tedy v každém slově vypustil pár písmen, asi by Ti to moc nepomohlo. Jedině v tom, že by sis uvědomil, jaká je to blbost. Další Tvá vyjádření ale ukazují, že Ty by sis to neuvědomil ani pak.

B68

Začátečník
Vrátím to trochu na začátek. Pane B68, chceš odpověď na svůj dotaz a přitom "šetříš na slušnosti". Vyčerpán psaním na počítači ušetříš 3 úhozy, ale po jiných chceš, aby těch úhozů napsali o hodně víc. Kdyby Ti někdo odpověděl Tvým stylem, tedy v každém slově vypustil pár písmen, asi by Ti to moc nepomohlo. Jedině v tom, že by sis uvědomil, jaká je to blbost. Další Tvá vyjádření ale ukazují, že Ty by sis to neuvědomil ani pak.
Já, že šetřím na slušnosti? Tak se, prosím, vrať znovu na začátek a čti pozorněji! Já nebyl ten, kdo tady začal hned někoho urážet a hodnotit jeho písemný projev.. Ale očividně bob57_cz tady na tomto fóru ani jinou funkci nemá. Nebo jste tady všichni profesoři jazyka českého a pokud někdo nenapíše svůj dotaz přesně dle pravidel českého pravopisu a gramatiky, tak se spíše řeší jeho pravopis, než aby se mu dostalo pomoci? Naštěstí zde jsou i hodní a slušní lidé, kteří mi pomohli i bez nějakých zbytečných průpovídek.. Tímto ještě jednou děkuji!

B68

Začátečník
Ta odpověď a následující urážlivé příspěvky vznikly proto, protože sis tady chtěl nejspíš něco dokázat (i když teda do teď nechápu vůbec proč). Možná jsi chtěl jen ukázat ostatním, jak si z Tebe "nějaký nováček" sedne na prdel. To ses ale zmýlil, když tomu bylo jinak, že? Následovaly už jen ubohé argumenty, že mé reakce jsou jen "blbé výmluvy" a opakování stále stejné písničky, že někým pohrdám, což vůbec není pravda.

B68

Začátečník
Není co dodat. Předešlé trvá beze změn. Prskej kolem sebe vztekle dál. Už to nezměníš.
Tešil jsem se na ráno, až si tady zase něco počtu a opět nevěřícně zakroutím hlavou, co jsi zase vyplodil. Jen bych Tě chtěl ujistit, že kolem sebe neprskám, nevztekám se, nejsem uražený (to vážně nemám za potřebí) a při každém psaní příspěvku se jenom usmívám :) Měj se fajn, ať se daří a Tvá funkce na fóru jenom kvete ;)

Nahoře