Mashinky

Hracicka

Začátečník
Mashinky mě nadchly natolik, že jen kvůli nim jsem se před 14 měsíci začal zajímat o 3D modelování a naučil se dělat vlastní modely.
Vím, že Mashinky jsou úplně jiná kategorie. Detailností modelů se modely pro také místním standardům ani nepřibližují.
Pro bližší představu: Model který má 5000 trianglů už je "na hraně" a textura 2048x2048 je asi maximum které je rozumné ještě použít.

Nicméně. Rád bych se zeptal zda bylo by možné navázat nějakou formu spolupráce s tvůrci modelů?

bob57_cz

Učitel češtiny
1. Bývá dobrým zvykem rovnou přidat link na základní web.
2. Ty jsi Jan Zelený?
3. Kolik je tam lidí téhož jména, že je v nadpisu použito "množné číslo"?
4. Bohužel odkaz na kontakt nefunguje (zato na platbu ano). Doklikat se na něj musí oklikou jinde.

Hracicka

Začátečník
To je milé.

1) U další hry se polepším. Tak nějak naivně jsem si myslel, že každý bude vědět o jakou hru jde.
2) Ne.

Není to malicherné ?
3) Nemám tušení o jaký nadpis má jít. Odkaz by pomohl.
4) Opět nevím o jaký odkaz má jít. Podíval jsem se na ten web mashinky.com a "Kontakt" zobrazuje e-mailovou adresu, odkazuje na e-mailového klienta, a řádek nad tím je plný odkazů na steam, twitter, facebook, youtube, discord. Jen ta oklika tam není ;)

bob57_cz

Učitel češtiny
3) Nemám tušení o jaký nadpis má jít. Odkaz by pomohl.
4) Opět nevím o jaký odkaz má jít. Podíval jsem se na ten web mashinky.com a "Kontakt" zobrazuje e-mailovou adresu, odkazuje na e-mailového klienta, a řádek nad tím je plný odkazů na steam, twitter, facebook, youtube, discord. Jen ta oklika tam není ;)
3. Ano, jedná se o domovskou stránku a hlavní nápis v ní.
4. Ano, spouští mailového klienta, kterého nemá každý aktivního a tím pádem jej chce systém aktivovat a musí se mu to ručně zarazit.
Ten skutečný kontakt autora je až v oklice https://mashinky.com/presskit/ úplně dole, kde nemá ostudně ani slovo česky.

Nahoře