Mashinky

Hracicka

Začátečník
Mašinky, jsou to co máme společné.... Mashinky nejsou simulátor, ale obsahují hodně mašinek.
 

Hracicka

Začátečník
Mashinky mě nadchly natolik, že jen kvůli nim jsem se před 14 měsíci začal zajímat o 3D modelování a naučil se dělat vlastní modely.
Vím, že Mashinky jsou úplně jiná kategorie. Detailností modelů se modely pro také místním standardům ani nepřibližují.
Pro bližší představu: Model který má 5000 trianglů už je "na hraně" a textura 2048x2048 je asi maximum které je rozumné ještě použít.

Nicméně. Rád bych se zeptal zda bylo by možné navázat nějakou formu spolupráce s tvůrci modelů?
 

bob57_cz

Učitel češtiny
1. Bývá dobrým zvykem rovnou přidat link na základní web.
2. Ty jsi Jan Zelený?
3. Kolik je tam lidí téhož jména, že je v nadpisu použito "množné číslo"?
4. Bohužel odkaz na kontakt nefunguje (zato na platbu ano). Doklikat se na něj musí oklikou jinde.
 

Hracicka

Začátečník
To je milé.

1) U další hry se polepším. Tak nějak naivně jsem si myslel, že každý bude vědět o jakou hru jde.
2) Ne.

Není to malicherné ?
3) Nemám tušení o jaký nadpis má jít. Odkaz by pomohl.
4) Opět nevím o jaký odkaz má jít. Podíval jsem se na ten web mashinky.com a "Kontakt" zobrazuje e-mailovou adresu, odkazuje na e-mailového klienta, a řádek nad tím je plný odkazů na steam, twitter, facebook, youtube, discord. Jen ta oklika tam není ;)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
3) Nemám tušení o jaký nadpis má jít. Odkaz by pomohl.
4) Opět nevím o jaký odkaz má jít. Podíval jsem se na ten web mashinky.com a "Kontakt" zobrazuje e-mailovou adresu, odkazuje na e-mailového klienta, a řádek nad tím je plný odkazů na steam, twitter, facebook, youtube, discord. Jen ta oklika tam není ;)
3. Ano, jedná se o domovskou stránku a hlavní nápis v ní.
4. Ano, spouští mailového klienta, kterého nemá každý aktivního a tím pádem jej chce systém aktivovat a musí se mu to ručně zarazit.
Ten skutečný kontakt autora je až v oklice https://mashinky.com/presskit/ úplně dole, kde nemá ostudně ani slovo česky.
 
Nahoře