15. setkání MSTS Praha

Registrácia na stretnutie Praha 9. - 10. 3.2019


  • Hlasovalo členů
    14
  • Ukončená anketa .

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ahoj
Nebojte, každoroční slezina asi bude. Jen se dolaďuje termín,buď to bude 23.-24. 2. nahoře u autodráhy, což se mě moc nechce, nebo v březnu na našém místě, dříve bohužel ne.
Samozřejmě, jiným místům se nebráním. Je smutné, že východňar momentálně stojící ve Francii musi zařizovat pražskou slezinu.
 

Tax

Moderátor
Správce
Za mňa bude lepší marec, na február mám iné plány. Ale oba termíny sú ešte ďaleko.

alcapone napsal:
Samozřejmě, jiným místům se nebráním. Je smutné, že východňar momentálně stojící ve Francii musi zařizovat pražskou slezinu.
Možno sa niekto pochlapí ...
 

VáclavS

Průvodčí
První víkend v měsíci prosím ne, ty jsou trvale problémové kvůli klubovým výstavám.
Nicméně menší setkání v klubu o výstavě možné je. Jídlo i pivo máme.
 

Tax

Moderátor
Správce
Doplnil som anketu. Neskôr keď sa bližšie dohodneme uverejníme registračný formulár.
 

KimiR

Provozní technik
Jelikož 16.3. mám jarní školení na letišti.Letecká sezona se blíží.Tak u mě leda termín před tedy 9.-10.3..
 

Dan J.

Strojvedoucí
Hele Josko, ono je to v celku jedno, nějakou fnanční rezervu mám, hlavně, ať se tam nesejdem jen my dva... :) :)
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, termín je kvůli ubytování dan na 9.-10. 3. Prosím zapište si jej do kalendáře. Jak přijedu zítra domu, udělám s Taxikem rezervacku.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Se mnou 100% počítej, asi stejně pojedem zase spolu ne? Já jsem přes víkendy mimo, ale tenhle si nenechám ujít.
 

Tax

Moderátor
Správce
Pridaný registračný formulár, môžete sa registrovať na slezinu Praha 2019
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Taxi děkuji. Jedno upozornění, tentokrát se bude spát na Strahově budová 12, tedy nezapomenout na MHD lístek, či apku. Cena je 225,- za postel.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Josko, přes Hustopeče autem tentokrát asi nepojedeš, že? :D Zatím neřeším, ale pokusím se to nějak vymyslet. Asi bych měl přijet, když loni jsem měl Áčko. :D I když březen už je pro mě hodně pokročilá doba. Leden únor byl ideál. Uvidíme.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Leda s velkým pojedu okolo. Já se ozval celkem včas na DDmku, ale bohužel už byl kinosálek zabraný a vás raubíře jsem nechtěl pustit na autodráhu. Ještě by tam Pepina něco napadlo a byl by definitivní útrum.
 
Nahoře