Nastavení brzd v Open Rails - podrobný návod

Dodatek k mému příspěvku #37:

Napsal jsem v něm:
"Tak, jak jsi to napsal, jsem to pochopil tak, že v rámci celé soupravy jsi zkoušel jen rozdíl mezi TVR=2.5 a TVR=2.53."

Takže, pro méně chápající (ASP, Lukyn-CZ) dodávám, že jsem to takto pochopil naprosto správně, a chyba tak byla opět na straně Josefa.

ASP

Cestující
Takže, pro méně chápající (ASP, Lukyn-CZ) dodávám, že jsem to takto pochopil naprosto správně, a chyba tak byla opět na straně Josefa.
Nemusíš ma hneď označovať za menej chápajúceho. Ja som lajkol príspevok za poslednú vetu, že sa chlapci zo SNV majú na čo tešiť.

Josef Vogeltanz

Provozní technik
Prosím administrátora o uzamčení vlákna. Nesplňuje bohužel původní záměr a naopak vyvolává flame. Došlo k zcela nečekanému jevu, kdy slovní spojení "nastavení brzd" funguje jako červený hadr.
Uznávám, že uvést zde toto téma nebyl moc dobrý nápad. Výsledkem je stav,který připomíná obstrukce při projednávání zákonů v PS ČR.

Právě v této části uvítám věcné připomínkování s návrhy lepšího řešení, protože ani já se nepovažuji za neomylného.
Prosím administrátora o uzamčení vlákna. Nesplňuje bohužel původní záměr a naopak vyvolává flame.
Takže co bylo původním záměrem? Nežádej příště o věcné připomínkování, když jediný postoj, který ke konstruktivním připomínkám zaujímáš. je ten, že si zarputile odmítáš uvědomit svou chybu. A otáčíš diskuzi kamsi do mlhy. Hlavně, abys před laiky neztratil tvář ladičského poloboha. A to navíc ještě poloboha skromného, připouštějícího, že ani on sám není neomylný...

Velmi rád věci, které jsem zde uváděl, proberu v rámci nějaké ladičsky orientované minisleziny s kýmkoliv, kdo bude mít zájem. Nicméně, to evidentně není Josefův případ, takže je zbytečné zabývat se tím v tomto vláknu. A upřímně řečeno, edukace lidí, kteří mají problém i s elementární matematikou či logikou, si užiju dost v profesním životě.

Toto vlákno rovněž považuji za uzavřené. Je to rovněž poslední "Josefovo" vlákno, do kterého jsem kdy napsal. Tedy, za předpokladu (o což ho snažně žádám), že i on se jakkoliv vyhne komentování mojí a Igorovy práce a že se rovněž nadále nebude vyskytovat v "mých" vláknech, kam s oblibou chodí hodnotit a poučovat.

Josefe, neexistuješ - Josefe, neexistuju.

Jsme dospělí lidé, tak nač si vzájemně komplikovat život.

Josef Vogeltanz

Provozní technik
.... Tedy, za předpokladu (o což ho snažně žádám), že i on se jakkoliv vyhne komentování mojí a Igorovy práce a že se rovněž nadále nebude vyskytovat v "mých" vláknech, kam s oblibou chodí hodnotit a poučovat ...
Poněkud pokrytecké přání, vzhledem k množství invektiv, kterými jste na facebooku s Igorem nijak nešetřili na mojí adresu. Je naivní si myslet, že se tam do uzavřené skupiny nemůže nikdo dostat anonymně. A číst tam, jak na něj jiní kydají špínu.
Ale zaplať pánbůh za konec hysterických výlevů, kdy se bál člověk něco napsat aby nebyl vzápětí matematicky rozcupován.
Slezina s vámi dvěma ani omylem. Slezinu si představuji jak setkání lidí stejných zájmů. Do Prahy se chci podívat, velkou slezinu plánuji už dlouho a Bratislava mě nevyšla.

Nahoře