TSRE5

Břeta

Troll a ignorant
Jde mi to, akorát mi ten Editor často neodpovídá,mám Windows 10,jsem asi na něho moc rychle, když chvilku počkám tak reaguje

Břeta

Troll a ignorant
Číst a psát umím,akorát jsem si ten návod úplně nepřečetl,šlo by to že by jste mi prosím Vás odstranili že jsem troll a ignorant, už nebudu mít debilní otázky,pracuji na tom abych uměl v MSTS a OR základy,napíšu opravdu až si nebudu vědět rady,do té doby hledám na internetu,děkuji

Tax

Moderátor
Správce
...šlo by to že by jste mi prosím Vás odstranili že jsem troll a ignorant, už nebudu mít debilní otázky...i
Chvíľu trvalo než si ten titul obdržal, taktiež chvíľu potrvá než ti to zmizne. To si treba zaslúžiť, máš to pevne v svojich rukách.
PS: Nikto tu nie je na špagáte aby okamžite odpovedal na tvoje otázky, nikto nie je povinný písať osobné návody pre niekoho kto každým príspevkom ukáže že si to nezaslúži, je to len mrhanie časom a energiou.

Co vás v té škole učí.
Upřímně, Honzo, ve školách se učí správně a učitelé zpravidla dělají vše, co je v jejich silách. Bohužel tlačit na to, aby se žáci alespoň trošku učili, je v dnešní době velmi problematické. Žák může všechno a nemusí nic. A když dostane pětku, může za to učitel. Tak je to, bohužel, dnes ve školství nastavené. Důsledky vidíme kolem sebe všichni dnes a denně - roste nám generace neschopných, sebestředných primitivů. A přerůstá nám přes hlavu.

Nahoře