"Debata" z vlákna TBP

ML636

Posunovač
Schovávat blbost za nadsázku je u tebe přece již letitý standard jak zde tak i na gayrepu.
Za blbost se tu schováváš teď jedině ty, ve svých textech odjakživa používám zvláštní výrazy a různě si s tím pohrávám, pokud chci. Kdybys nebyl zapšklý starý dědek, který sice má velmi dobré znalosti, ale ukrutně nezvládá mezilidské vztahy a základy slušnosti, tak bys toleroval, že ne všichni, kdo existují na některé diskuzi spolu s tebou, nepoužívají stejnou skladbu věty, jako ty. Když mě neuděláš na hrubky, tak si kopneš zase jinde. Už jsem na to zvyklý, ale blbcem mě nazývat nebudeš. Děkuji.

bob57_cz

Učitel češtiny
Za blbost se tu schováváš teď jedině ty, ve svých textech odjakživa používám zvláštní výrazy a různě si s tím pohrávám, pokud chci. Kdybys nebyl zapšklý starý dědek, který sice má velmi dobré znalosti, ale ukrutně nezvládá mezilidské vztahy a základy slušnosti, tak bys toleroval, že ne všichni, kdo existují na některé diskuzi spolu s tebou, nepoužívají stejnou skladbu věty, jako ty. Když mě neuděláš na hrubky, tak si kopneš zase jinde. Už jsem na to zvyklý, ale blbcem mě nazývat nebudeš. Děkuji.
Nazval ses jím jen ty sám. Vidno, že i po těch letech máš stále velký problém s chápáním jednoduchého textu. Máš smůlu. Dědek jsem několikanásobný, ale zapšklý ne. To, co tu inzeruješ, je opět jen tvoje inteligenční nedostatečnost. Proč tě pořád nevzali na toho vysněného fíru? Žeby to zase nevyšlo u Chocholouška? Vzít někoho takového by mohl jen sebevrah, co nic neví o tvém udávání fírů z překračování rychlosti vlaku pomocí suprového meření z navigace. DU ani DI žádný udaný případ nepotvrdily. Kdo neovládá normální slovní zásobu, snaží se nesmyslnými novotvary vyjádřit, co neumí. Jednoduché jako ty sám.

ML636 - vůbec ho neřeš. Když je člověk v kontaktu s čímkoliv každý den, tak bodejď by nevěděl doslova a do písmene, co a jak správně má být nebo jak udělat. Pak akorát hází máchry a myslí si, že je Pánbůh. Ale jak píšeš, obyčejnej zapšklej dědek, co nemůže dělat nic jiného a zná jen jedno téma.
Vždyť ani neumí takový obyčejný základ, jako je zacházení s PC - najít soubor. A když už mu někdo poradí, tak ani neumí být slušný a poděkovat.

Přílohy

bob57_cz

Učitel češtiny
Vždyť ani neumí takový obyčejný základ, jako je zacházení s PC - najít soubor. A když už mu někdo poradí, tak ani neumí být slušný a poděkovat.
Tak si ubožáku pořádně prohlídni, co je v tom tvém obrázku. Když napíšu, že tam není, tak na to vem jed, že tam ten soubor nebyl. Není to o nějakém neumění hledat, což je tak leda tvůj případ. Až budeš s počítačema umět alespoň to, co umím já, tak se můžeš jít ucházet o místo třeba na VŠB a učit je tam jako můj synovec.
Kam ten soubor patří, víme léta i bez tebe a najít jsem si jej musel v uložených aktualizacích.
Hlavní je, že sis našel svou šanci si kopnout.

ML636

Posunovač
Nazval ses jím jen ty sám. Vidno, že i po těch letech máš stále velký problém s chápáním jednoduchého textu. Máš smůlu. Dědek jsem několikanásobný, ale zapšklý ne. To, co tu inzeruješ, je opět jen tvoje inteligenční nedostatečnost. Proč tě pořád nevzali na toho vysněného fíru? Žeby to zase nevyšlo u Chocholouška? Vzít někoho takového by mohl jen sebevrah, co nic neví o tvém udávání fírů z překračování rychlosti vlaku pomocí suprového meření z navigace. DU ani DI žádný udaný případ nepotvrdily. Kdo neovládá normální slovní zásobu, snaží se nesmyslnými novotvary vyjádřit, co neumí. Jednoduché jako ty sám.
Divím se, že někdo má potřebu takhle kecat, plevelit a sám sebe srážet. Jestli sis na mně zasedl a sleduješ veškeré moje kroky od doby, co jsem bránil naší "trakci" vůči urážkám ze strany té vaší, tak sorry. Ale stojím si za tím i po těch 10 letech, co se do mě navážíš. Klobouk dolů, zametl jsi po sobě stopy dokonale. Teď už nemám vztek a netoužím po konfrontaci, teď už mě jen unavuješ. Jak jistě víš, na koleje mě nevzali kvůli oční vadě a to není nakažlivé, ani se to neléčí u chocholouška. Nikdy jsem nikoho nebonzoval, to si mě nejspíš pleteš při své omezenosti s někým jiným. Na DI jsem nikdy žádný podnět nedal. Mimochodem, že tebe vzali na metro se schízou, to se dost divím. Teda vlastně nedivím. Ale to už jsme zase u té staré písničky.
Pro ostatní: už končím, nehodlám ho už dál řešit.

Nahoře