Problémy s načtením tratí

Jakub62

Začátečník
Dobré odpoledne. Prvně se chci omluvit, že zakládám téma, které je podobné ostatním, ale můj problém jsem nikde nenašel. No, k věci. U dvou tratí mám problém s jejich načtením. Dvě minuty se načítají a pak mě to vrátí do menu.
Zkoušel jsem nainstalovat i zmiňovaný rar z http://www.elvastower.com/forums/in...ng-static-ones-into-working-ones/page__st__10 jak bylo někomu jinému doporučenu.
Ovšem, po instalaci se mi ukáže tato hláška. Je jedno jaké vozidlo to je, dělá to u všech.
Moc budu rád za rady. :)
chyba.jpg

Môže to byť zapnutý watchdog, nekontatibilný globál. Aké dve trate sa jedná. Keď je to BP a CD 321 alebo ZSR 191-193 tak to nepôjde, lebo každá má svoj globál. Použiť ich osobitné, pokiaľ sa o to nejedná, tak skôr vypnuť watchdog. V najnovšej verzii MONO sa to dá.

Přijde mi to na problém s mašinou ČD 380.002. Je žádána do nějaké soupravy (consistu) a buď chybí nebo je uložena v jiném adresáři / s jiným názvem. Potom tedy pomocí MSTS AE znovu přiřadit nebo stáhnout (jsou tuším u Jardy Skůry) a přidat do trainsetu. Na korekci souprav jsou i jiné nástroje.

Přijde mi to na problém s mašinou ČD 380.002. Je žádána do nějaké soupravy (consistu) a buď chybí nebo je uložena v jiném adresáři / s jiným názvem. Potom tedy pomocí MSTS AE znovu přiřadit nebo stáhnout (jsou tuším u Jardy Skůry) a přidat do trainsetu. Na korekci souprav jsou i jiné nástroje.
Tam práve nechcélo spustiť trate a po stiahnutí tohto súboru z Elvas tower mu to začalo písať.

Jakub62

Začátečník
Právě že mi to začalo psát u všech souprav, i lokomotiv, po tom co jsem to nainstaloval. Jinak, zkoušel jsem global i trať přesunout jinam, ale stále mi to chybu píše. Možná dnes nebo zítra sem napíšu, sestavu.

Právě že mi to začalo psát u všech souprav, i lokomotiv, po tom co jsem to nainstaloval. Jinak, zkoušel jsem global i trať přesunout jinam, ale stále mi to chybu píše. Možná dnes nebo zítra sem napíšu, sestavu.
Sťahnuť najnovšiu verziu Monogame je tu na foru a vypnuť watchdog a potom by to malo isť.

Jakub62

Začátečník
Dobře, vyzkouším. :)
Zde ještě sestava:
Procesor: Intel pentium CPU N4200 1.10 GHz
Nainstalovaná paměť RAM: 4.00 GB
Typ systému: x64
Grafika: Intel(R)HD graphics

Ano, je to notebook, nic silného... Přesněji ještě Lenovo V110, starý rok a čtvrt.

Je potrebné sťahnuť najnovšiu verziu Open rails Mono Game new Year tu na fore je link treba pohladať. Po spustení v založke general ja to mam v AJ ale v CZ to budé všeobecné, dolu na ľavo je watchdog a ten treba odškrtnuť. Ale otázka znie či na takom stroji to nie je aj zbytočne, lebo ten najnovši OR a úroveň spracovania zvlašť naších trati je celkom pekný zahul pre PC.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Me to bylo hned jasny, na BP a 321 potrebujes 8 gb ramek a grafarna taky zhruba 2 gb ram. Tady watchdog nepomuze. Me tahle nova verze nefunguje, musim pouzivat starsi verzi MG.
Mel jsi zacit mensima tratema. Ja mam treba 2 grafarny jak tu Intel HD tak pak nVidii. Schvalne jsem zkusil spustit BP s integrovanou, no trat se nacetla, ale FPS max 10, tedy nehratelne a je jedno, zda jsem mel zaplej nebo vypnutej watchdog.

Me to bylo hned jasny, na BP a 321 potrebujes 8 gb ramek a grafarna taky zhruba 2 gb ram. Tady watchdog nepomuze. Me tahle nova verze nefunguje, musim pouzivat starsi verzi MG.
Mel jsi zacit mensima tratema. Ja mam treba 2 grafarny jak tu Intel HD tak pak nVidii. Schvalne jsem zkusil spustit BP s integrovanou, no trat se nacetla, ale FPS max 10, tedy nehratelne a je jedno, zda jsem mel zaplej nebo vypnutej watchdog.
Tak OR na rozdiel MSTS už viacej používa graficky výkon, a foto textúry a polygon , ktoré treba prepočítavať to da zabrat. Na jeho notebooku možno také kratučké trate typu default alebo tie male ale staršie projekty, kde sú väčšinou textúry nízkeho rozlíšenia.

Nahoře