Potrebujem pomoc s timetable OR

Dan500 dostane na nejaký čas výluku
Jo jo, chápu.Ale toto je jedna z najvetších chýb správcov a administrátorov, a to sa týka aj iných for, chyba spočívá v tom že správci for nedávajú svojim členom podrobnejšie informácie o tom čo sa s ich členským účtom deje a potom to dopadne tak že členovia ktorí mali BAN ale už im ho zrušili tak o tom nevedia lebo boli informovaný niečím podobním ako je to zvíraznením uvedené hore.Výhodnejšie by bolo keby administrátori poskytovali svojim členom presnejšie informácie aby členovia vedeli kedy majú očakávať odobranie titulu BAN.Teraz Dan500 a ostatní ktorý majú výluku nebudú vedieť kedy majú očakávať odobranie titulu BAN.Preto by bolo lepšie poskytnúť informáciu kedy sa mu odoberie titul BAN.;)

Tax

Moderátor
Správce
Zdá sa že aj cubot2009 dostane výluku a to podstatne dlhšiu. A keď sa zaregistruje ešte raz urobíme patričné opatrenia, a to že nováčikovia budú čakať na schvaľovanie príspevkov. Pretože admin ani moderátori nie sú na špagátiku a nefungujú na povel možno budú musieť čakať na schválenie hoci aj niekoľko dní. A idiotské príspevky s ktorými nás tu zásoboval Dan500 / cubot2009 nebudú schválené nikdy.

cubot_dan500.JPG

Říkám vám podobrým, neserte mě soudruzi!

Dan J.

Strojvedoucí
I na FB ve skupinách je schvalování fotek, tady to bude asi nezbytné i s textem, poněvač za těch pár dní se pod nickem Dan500 spamovalo snad ve všech vláknech tohoto fóra a pak tu má člověk něco dohledat...

bob57_cz

Učitel češtiny
:mad::mad::mad:Tak ja sa snažím urobiť fotky z OR, ale potom... príde típek zablokuje ma a označí za SPAMERA a zablokuje mi vlastné vlákno, fakt dakujem.:mad::mad::mad:
Ty se snažíš? A o co? Blbý jsi jak vantroky a drzý jak veverka. Máš tam těch xichtíků málo, smrkáči. Týpek ujo Tax ti vystřihne roucho, to budeš čumět.
(Prázdniny za dveřmi, blíží se každoroční zvýšený výskyt blbečků. Už to začalo.)

Nahoře