Simonova OR dielňa

Sajmon

Cestující
Zdravím, dovolil som si založiť vlákno, v ktorom sa budem snažiť prezentovať svoje rozpracované, či hotové skiny. Ako prvý tu mám skin vozňa Bpeer 003, fotky dodal S. Murčo. Skin je na novší Demov model, bez povolenia samozrejme von nepôjde. :) Hotová zatiaľ celá skriňa, časť podvozkov a výzbroje. Bez názvu.jpg
 

230024

Začátečník
To platí až teraz, ale k starému účtu prístup nemám. Takže by ma zaujímalo ako si to chcel vyriešiť keby že sa neregnem ....

p.s: a písať nemusíš. Kľudne to vydaj. Ja už neriešim nič okolo tvorby do sim.
 

Sajmon

Cestující
V prvom rade ďakujem za tú pochvalu.. :) No, riešil by som to cez Dominika, s ktorým mimochodom máme hotových pár skinov na Vaše modely. Preto by som sa rád opýtal aj za neho, či by sme to teda mohli zverejniť...
 

230024

Začátečník
S týmto ma vôbec nemusíte zaťažovať. Neriešim to. Len sa čudujem, že na to niekto ešte skinuje.
 

Acatus

Provozní technik
Také předem děkuji za širší nabídku těchto rychlíkáčů ZSSK bez reklam a grafiti do aktivit.
 

Vojta42

Troll
Veľmi pekný skin, prajen veľa zdaru do d´alšej tvorby a teším sa na d´alšie tvoje skiny.:)
Z pozdravom: Vojta42
 

Sajmon

Cestující
Aby sa nepovedalo, že nič nerobím, tak napriek časovej tiesni v posledných dňoch sa mi podarilo kúsok pohnúť v tvorbe na novom skine. 363.036 ČDC v prenájme CRR, fotky dodal 3michal. Na skine je takmer hotová celá skriňa, ostávajú ešte strecha a podvozky. Bez názvu.jpg
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Není to spíš tím, že tihle pidi-soukromníci využívají pronajatou mašinu den co den, pak ji odstaví na nějaké zapadlé koleji třeba v Čadci a další den s ní zase lítají a takto 2-3 měsíce v kuse, než se dostane na údržbu? Je to jen můj subjektivní pohled na tu věc.
Každá lokomotiva má stanovené kilometrické proběhy mezi jednotlivými stupni údržby, takže je jedno, jestli to naběhá za měsíc nebo za čtrnáct dní. Horší případ je, když mašina stojí někde dlouho odstavená na sucho (týden a více) a pak se vytáhne z kopřiv a má vyjet. To by měla napřed absolvovat alespoň nejnižší stupeň údržby - provozní ošetření.
 
Nahoře