Nekompromisní Návěstidlo

Podívej se na štítek pod ním. Znamená to: Společné návěstidlo. To já na 310 v pohodě projíždím bez problémů. V praxi je to myslím tak, že tě i přes jakoukoliv návěst musí vypravit výpravčí. \zkus to projet, uvidíš...
No, projel jsem to. Záchraná brzda podle očekávání byla spuštěna :D

Podívej se na štítek pod ním. Znamená to: Společné návěstidlo. To já na 310 v pohodě projíždím bez problémů. V praxi je to myslím tak, že tě i přes jakoukoliv návěst musí vypravit výpravčí. \zkus to projet, uvidíš...
Co to má společného s tím, že mu tam ve hře svítí jenom červená?
:rolleyes:

Dan J.

Strojvedoucí
No nevím, já v OR projel trať Olomouc- Uničov - Šumperk tam i zpět a bez problémů, vydaná i aktivita s tímto vlakem. Pokud je to ve volné jízdě, tak tam se OR někdy chová podivně, ale volná jízda mne nezajímá, absolutní unreal. :) Takže 310 testovaná při aktivitách.

Ahoj, pokud je to volná jízda, tak je možné že máš na dalším úseku nastavenou kolej tak, že návěstidlo nedovoluje další jízdu.

Dan J.: někdy je volná jízda jediný způsob, jak se kromě seznámení s detaily té které tratě obeznámit i s jejími úskalími, chováním, plánovanými trasami. Já bych ji tak vehementně nezatracoval...
Jinak obdobný jev se skupinovkami "na stůj" je v této trati u více stanic. A projevuje se i v aktivitách - je třeba např. pozměnit trasu.

Nahoře