Trollovia a iná háveď

Tax

Moderátor
Správce
V sobotu medzi o 14:44, 14:46 a 14,51 "vznikli" 3 nové kontá "členov", dovolím si tvrdiť že sa jedná o Trollov - Sú z jednej a tej istej IP adresy ako dvaja "výtečníci" ktorých som onačil ako Trollov.
Prosím admina aby toto 5-násobné konto vymazal a zaviedol povinné odsúhlasovanie príspevkov nových členov.
Urobiť si 5-násobné konto to je už moc! Však páni a súdruhovia Pepa Králík, lamina_055, Jan Vávra, Jan Hradecký a Daniel Svoboda.
Alebo mi všetci chcete tvrdiť že ste si kontá zakladali naraz a ste príbuzní? Děda, strýček, bratranec a tetička?
Neserte ma!
 

Dan J.

Strojvedoucí
Prosím admina aby toto 5-násobné konto vymazal a zaviedol povinné odsúhlasovanie príspevkov nových členov.
Zaplať pánbůh za ty dary. Už aby to bylo. Bohužel v dnešní době to asi jinak nepůjde, viz moje odpovědi v sekci kabin a stejně blbý dotaz dokola.
 

Tatar

Začátečník
Tak třeba je to nějaká menší skupina vláčkařů a nemají PC, krom jednoho, tak si jednoduše udělali účty u toho, co ten komp má. Jiné vysvětlení neznám, protože na každej účet, je potřeba zvlášť email a ačkoli jsou někteří schopni čehokoli, tak dělat 7 emailů, pak 7 účtů a ještě vymýšlet jména a atd., tak by to byla celkem velká ztráta svého drahocenného času.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Jo, a jdou-li diskutovat na forum, koukají jeden druhému přes rameno. A pokud jdou jezdit, vzájemně se strkají ze židle. Nebo jeden na jedné půlce klávesnice řídí směr a jízdní stupně, druhý na druhé půlce brzdí, třetí jim tam shora přehazuje pohledy a čtvrtý má prostě smůlu, ten jen kibicuje nebo na hubu píská před tunelem.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Přátelé drazí trollovští, račte si uvědomit, že tohle forum funguje déle než facebook & jiné sockonetové vynálezy. Tedy ještě v době kdy jste sotva tahali dřevěnýho kačera na provázku. Stejně tak starou tady mají někteří registraci a stejně tak dlouho tady čtou různé plky. Takže není vůbec těžké poznat kdo je kdo. A někteří se vracejí pod jiným nickem jako ti jezevčíci JUDr Jahelky přehazovaní přes plot.
 

Michal

Cestující
Inak v sobotu sa "nováčikovia" činili. Nové kontá v jeden deň a z jednej a tej istej IP adresy:
Jsi si tím jistý? Já bych řekl, že třeba uživatel "Žabotlam 89" se tu pohybuje déle než od soboty. A potvrzuje to i údaj z jeho profilu - 28.6.2019.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Ano Bobe, Ty si predsa neomylný ;)
Abychom to citovali přesně, tak já tvrdím, že mám vždy pravdu (s výjimkou případu, kdy se mýlím).
[A na tom dojelo pár blbů, kteří to nedokázali pochopit a strávit. Dokonce dvě namyšlené blbky (jedna i druhá v březnu rok po sobě), které měly o sobě tak vysoké myšlení, že to vygradovaly do stavu, až si vykoledovaly naprostý zákaz vstupu na náš pozemek, kam jinak přátelé vstupují naprosto volně a slaví s námi na zahradě u ohníčku.]
Jsi si tím jistý? Já bych řekl, že třeba uživatel "Žabotlam 89" se tu pohybuje déle než od soboty. A potvrzuje to i údaj z jeho profilu - 28.6.2019.
Asi se to trošku moderátorovi popletlo s vlastní IP.
Drobný přehmat. Leda by jeli všichni přes slovenskou proxy nebo má někdo forum linknuté celé pro kontrolu na VPN.
(Myslel jsem si, že moderátor umí jako ajťák trošku víc.)
 

Tax

Moderátor
Správce
... Asi se to trošku moderátorovi popletlo s vlastní IP ...
Moderátor rozozná vlastnú IP pridelenú UPC od poskytovateľa internetu SWAN.
To je troška priveľa náhod na to aby ľúďovia z rôznych miest v SK či ČR "sedeli" na rovnakej IP adrese v rovnakom čase a mali založené kontá v rovnakom období ( sobota ) :D

(Myslel jsem si, že moderátor umí jako ajťák trošku víc.)
Moderátor vie dosť hoci nevie úplne všetko. Všetko vie len gúgl, moja exmanželka a jeden z členov tohoto fóra.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Moderátor vie dosť hoci nevie úplne všetko. Všetko vie len gúgl, moja exmanželka a jeden z členov tohoto fóra.
„Trošku víc” a „všechno” jsou dost podstatný rozdíl.
Moderátor rozozná vlastnú IP pridelenú UPC od poskytovateľa internetu SWAN.
To je troška priveľa náhod na to aby ľúďovia z rôznych miest v SK či ČR "sedeli" na rovnakej IP adrese v rovnakom čase a mali založené kontá v rovnakom období ( sobota )
Tuhle záhadu by mohli objasnit mimozemšťani. Opravdu je to moc náhod dohromady. Chyba moderátora s IT praxí je přece už z principu vyloučena. :)
 

Daniel Svoboda

Začátečník
Aha, tak už jsem na to přišel. Omlouvám se za ty profily na mé IP adrese, bratr mě asi chtěl naštvat a chtěl abych na netu měl tak milion upozornění. Už nějakou dobu OR hraju a on narazil na fórum... Když už tu jsem, tak jsem tu zaližil oficiální účet. Za bratra se omlouvám a vyřídím si to s ním... :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Prosím admina aby... ...zaviedol povinné odsúhlasovanie príspevkov nových členov.
Jak to dopadlo? Ono nechi být hnusnej, ale poslední dobou se tu člověk fakt probírá kupo sr..cek typu 10 otázek na jednu kabinu i přes podané odpovědi a k novinkám a dotazům pro tvorbu se vlastně ani nedostanu, bo se zavalí zase kupou dalších sr..ek setjných dotazů. :)
 

Tax

Moderátor
Správce
Jak to dopadlo? Ono nechi být hnusnej, ale poslední dobou se tu člověk fakt probírá kupo sr..cek typu 10 otázek na jednu kabinu i přes podané odpovědi a k novinkám a dotazům pro tvorbu se vlastně ani nedostanu, bo se zavalí zase kupou dalších sr..ek setjných dotazů. :)
Treba nahlásiť a pôjde to do odpadu
 
Nahoře