B68 Activities

B68

Začátečník
Ahoj, tak jsem konečně "přesedlal" na OR a první chystanou aktivitou zasazenou do Štědrého dne roku 2008 je ranní Sp 1722 (Bylnice - Brno hl.n.). V aktivitě projedete trasu Slavičín - Bzenec na trati Luhačovice. A aby to nebyla žádná nudná jízda, tak Vás bude čekat jedna mimořádná událost, nějaký posun a vypadá to, že se úspěšně prokousávám manuálem OR, takže se můžete těšit i na hlasové zprávy a snad i dynamické počasí ;) B68_Sp_1722.jpg

B68

Začátečník
Hlasové zprávy a změny počasí nastaveny, ještě zbývá doladit pár detailů a pokud finální testovací jízda dopadne dobře, tak první má aktivita do OR již brzy spatří světlo světa ;)

B68

Začátečník
V přípravě aktivita Zv 10968, ve které se projedeme s "pořádnou" čtrnáctivozovou soupravou. Inspirováno skutečnou událostí, nicméně si to trošku přibarvíme, ať máme nějaký požitek ze hry :);)

B68

Začátečník
Jelikož finální testovací jízda dopadla dobře, tak to můžu pustit do světa :)

Aktivita B68-05: Zv 10968 Bohumín - Olomouc hl.n.
Trať: Trať 321 - aktualizace 29
OR: ARR 6.0
https://uloz.to/file/BzIQZCbKIEQi/b68-zv-10968-rar
Heslo: B68
Délka aktivity cca 1,5hod
Trainset: BP+jiné (je třeba to projet v ConBuilderu, ale předpokládám, že většinu vozů všichni v trainsetu už máte)
Příjemnou zábavu ;)

Icik

Provozní technik
Ahoj, aktivita nelze spustit, protože chybí možná několik consistů. OR hlásí chybí PosunBohumin_2.con a pak spadne.

Icik

Provozní technik
Velice pěkná aktivita s namluvenými hláškami a zajímavou zápletkou.
Skvěle jsem se bavil!

2.jpg 1.jpg

B68

Začátečník
Velice pěkná aktivita s namluvenými hláškami a zajímavou zápletkou.
Skvěle jsem se bavil!
Děkuji. Zatím jsem se nedostal k PC, ale určitě mi tam chybí dva consisty z toho posunu z Bohumína, který jsem tam zařadil až na závěr a zapomněl jsem consisty překopírovat.. :)
Ale očividně sis poradil.. ;)

Dan J.

Strojvedoucí
Velice zdařilá aktivita a taky oceňuji, že se někdo další pustil do scénáře se zvukovou kulisou. Naprd je to, že OR to neumí přehrávat i z externího pohledu a musí se být v kabině. K této aktivitě by nebyl marná "servis kotle FC Baník", podobně jako měli Němci dav demonstrantů v tramavjové trati U78 tuším. Názvem si nejsem už tak jistý. :)

B68

Začátečník
Velice zdařilá aktivita a taky oceňuji, že se někdo další pustil do scénáře se zvukovou kulisou.
Ahoj Dane, to přehrání zvuků jde nastavit. Fanoušky mám nastaveny jako GROUND - jsou slyšet pouze v daném místě události ale ze všech pohledů ( v kabině je slyšíš trochu tlumeně a čím dál jsi od daného místa, tím se vzdalují). A pokud nastavíš EVERYWHERE ( místo CAB), tak jsou zprávy slyšet při jakémkoliv pohledu stejně hlasitě, takže i když někdo nebude zrovna v kabině, tak o hlasovou zprávu nepřijde. Nastavuje se to přímo u názvu .wav souboru.. Mrkni se do souboru .act ;)
A dokonce ani nevadí, že měníš pohledy během přehrávání dané zprávy...

Jinak já aktuálně jedu RJ 1003, jsem v Čadci a zatím super ;)

Nahoře