Stretnutie fandov MSTS / OR / TS Bratislava 2019

Tax

Moderátor
Správce
Chlapci, termín je pevný. Teda 16.11. posedenie ( večer pre dospelých kultúrna vložka ) a 17.11. exkurzia. Ale keď pozerám na počet záujemcov tak to vidím biedne.
 

Tax

Moderátor
Správce
Aktuálne info: salónik je zabezpečený, dátum 16. a 17. 11. je pevný. Poloha reštaurácie sa nezmenila, ani názov. Jediné čo sa zmenilo je že autobus 52 pokračuje až k železničnej stanicu Vajnory.
Ubytovanie budem riešiť až budem vedieť počet ľúďov na nocľah.
Program je podobný ako vlani, reštaurácia je otvorená od 11:00 do 23:00, potom presun na ubytovanie, prípadne dobré deti nad 18 rokov na kultúrny program v centre mesta. V nedeľu ráno exkurzia v ŽMSR.
 

Tax

Moderátor
Správce
Pre opozdilcov som odomkol anketu. V pondelok budem potrebovať presný počet nocľažníkov aby som mohol rezervovať nejakú tú posteľ.
 

Tax

Moderátor
Správce
Každý kto príde na jesenný zraz do BA vyplňte anketu aby som vedel zabezpečiť ubytovanie a tiež exkurziu.

Oficiálny program je nasledovný:
Sobota 12:00 - 23:00 zasadanie v reštaurácii Račiansky dvor
Sobota od 23:00 - do cca 03:00 kultúrny program ( len pre 18+ )
Nedeľa 10:00 - 13:00 Exkurzia v ŽMSR

Nocľah individuálne ( napr. Poison a spol ) + ubytovňa Hotel Prim - 2 izby po 3 osoby je 70 € za všetko. Prim je v dosahu autobusov 56 a 65 z Račianskeho dvora + 56 na nedeľnú exkurziu. Ubytovňa Uninova Hostel nemá voľné miesta.

Pôvodné vlákno je zamknuté

Good luck
 

Tax

Moderátor
Správce
Chcete hotel s full penziou? :D Naproti cez cestu je Tesco hypermarket a nejaké kantíny.
 
Nahoře