Blivajs

... což blbečci nesou tradičně nelibě. Opravdu nic? Tak tím jen potvrzuješ můj předchozí výrok.
Co umíš ty, mladej?
Absolutně nemůžeš vědět, kolik mi je, ty šašku. Ale tobě musí být tak 70. Jsi typický protivný a nerudný dědek. Úplně ukázkově. Protivnej a vzteklej na všechny. Asi to bude nějak souvisej s tím, že tě už přestali kojit v 60 a teď ti to chybí ;)

bob57_cz

Učitel češtiny
Absolutně nemůžeš vědět, kolik mi je, ty šašku. Ale tobě musí být tak 70. Jsi typický protivný a nerudný dědek. Úplně ukázkově. Protivnej a vzteklej na všechny. Asi to bude nějak souvisej s tím, že tě už přestali kojit v 60 a teď ti to chybí ;)
Mentálně jsi mladej blbeček a s tím nic neuděláš i kdyby ti bylo 90. Šašek jsi sám, už tvoje bába byla šašek. Ty sám jsi mi u zadele.

Mentálně jsi mladej blbeček a s tím nic neuděláš i kdyby ti bylo 90. Šašek jsi sám, už tvoje bába byla šašek. Ty sám jsi mi u zadele.
Tak to ste sa vyznamenal. Nemienim sa do týchto vašich sra.iek nejako montovať, ale ak idete útočiť už aj na niekoho rodinu, ktorá s výrokmi toho človeka nič spoločné nemá, tak to je podľa mňa už dosť veľká úbohosť. Nepoviem, ak by to napísal nejaký pubertiak, ten má dosť starostí sám so sebou a vie hov.o kde je sever, ale dospelý chlap, no pekne.

Plexi

Provozní technik
Nahoře