WIN 10 GRAFIKA

su25t11

Začátečník
Zdravím masinkáře...
Jiz nějakou dobu se trápím se spuštěním MSTS a potřeboval bych radu...
Mám 8mi jadro Amd
20gb na ram
Mista nadbytek ale dela mi tam problem grafika... Kdyz jsem měl Gtx 660tku 2gb tak mi to šlapalo... Teď mám R9tku 280 3gb od Ati a když nainstaluji hru a zkusim ji spustit tak mi jen problikne černá obrazovka a okamžitě to padne... Byl by neldo ochotný mi poradit co s tím nebo jak na to? Už jsem z toho špatný a bezradný. Dekuju

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Stačí si přečíst WIN10 a MSTS. Tam jsou na tohle pokyny už od počátků Desítek. A podrobné rady jsou i dva týdny zpět. Ale otázkou je, jestli ta grafika podporuje takto staré hry. DX7 :) Současné asi už ne. MSTS se sice spustí, ale fps jak ve zpomaleném filmu. Pak je jen varianta si nainstalovat Openrails.

su25t11

Začátečník
Stačí si přečíst WIN10 a MSTS. Tam jsou na tohle pokyny už od počátků Desítek. A podrobné rady jsou i dva týdny zpět. Ale otázkou je, jestli ta grafika podporuje takto staré hry. DX7 :) Současné asi už ne. MSTS se sice spustí, ale fps jak ve zpomaleném filmu. Pak je jen varianta si nainstalovat Openrails.
P. Šemora velmi děkuji ... Měl jste pravdu stačilo si nainstalovat Openrails přes který to teď funguje...

bob57_cz

Učitel češtiny
Omlouvám se za svojí barbarskou češtinu.. Psal jsem to narychlo na telefonu...
Telefon má opravu pravopisu, stačí ji nevypínat, když to nemáš v hlavě. To není omluva, je to výmluva. Telefon za to nemůže, ten takovou chybu neudělá.

Nahoře