Ďalšia zbytočná debata

cetoš

Začátečník
Tyhle omalovánky ale pořád vypadají lépe než ten skin výše, který byl asi dělaný ve windowsím malování s nízkým rozlišením (podle těch zubů na šikmé lince).
Vidiš, namiesto tej kritiky tu, si mohol venovat čas aj energiu a vytvorit lepší skin, ako vravim bol vyrobeny za učelom trafficu, predpokladam, že ked pri nom prefrčiš v aktivite, že si všimneš všetky detaily na ňom, lebo ty si zrejme terminator s laserovym videním.... :D
Ako vravim, nechaj tak, nestahuj, ked ta tak draždi, nebol robený kvoli tebe..... Kludne sa tvar, že ten skin nejestvuje :p

bob57_cz

Učitel češtiny
Vidiš, namiesto tej kritiky tu, si mohol venovat čas aj energiu a vytvorit lepší skin, ako vravim bol vyrobeny za učelom trafficu, predpokladam, že ked pri nom prefrčiš v aktivite, že si všimneš všetky detaily na ňom, lebo ty si zrejme terminator s laserovym videním.... :D
Ako vravim, nechaj tak, nestahuj, ked ta tak draždi, nebol robený kvoli tebe..... Kludne sa tvar, že ten skin nejestvuje :p
Tak hele ty mudralo. Mašina, kterou mám obsazenou, může vypadat jak hrnec a bude to jedno, protože je to simulátor fíry a ten sedí uvnitř mašiny. Neočumuje vlak zvenčí a už vůbec za jízdy. Ovšem vlak, vedle kterého zastavím, ten vidím dobře a mám možnost jej zkoumat. Ten nemá být právě dětskou omalovánkou. Pouze protijedoucí se rychle mihne a tam to zjednodušení nevadí.

Neraď, co bych měl dělat já. Já ti taky neradím, jak máš malovat. Nebo že v mezičase máš třeba ladit jako jsem ladil já. Napsal jsem to, co vidím. Že jsi kindoš z nedotknutelných mileniálů druhé generace, tu potvrzuješ sám. Běda, když tě každý nepochválí, jak jsi byl dosud ve svém zatím krátkém životě zvyklý.
Nestahuji, to se neboj. Opravdu mi stačil ten náhled tu.

Na druhou stranu se naskýtá otázka, proč nějakým skinem spamuješ vlákno aktivit jiného uživatele?
Nemáš dost kázně či rozumu, abys to dal tam, kam to patří?!

cetoš

Začátečník
Tak hele ty mudralo. Mašina, kterou mám obsazenou, může vypadat jak hrnec a bude to jedno, protože je to simulátor fíry a ten sedí uvnitř mašiny. Neočumuje vlak zvenčí a už vůbec za jízdy. Ovšem vlak, vedle kterého zastavím, ten vidím dobře a mám možnost jej zkoumat. Ten nemá být právě dětskou omalovánkou. Pouze protijedoucí se rychle mihne a tam to zjednodušení nevadí.
Neraď, co bych měl dělat já. Já ti taky neradím, jak máš malovat. Nebo že v mezičase máš třeba ladit jako jsem ladil já. Napsal jsem to, co vidím. Že jsi kindoš z nedotknutelných mileniálů druhé generace, tu potvrzuješ sám. Běda, když tě každý nepochválí, jak jsi byl dosud ve svém zatím krátkém životě zvyklý. Nestahuji, to se neboj. Opravdu mi stačil ten náhled tu.

Kindoš si zrejme ty, ked ti stale nedochadza, že Msts a Openrails nie je realita, že ide len o hru....
Až chceš očumovat vlaky, zvedni prdel, vypni PC a bež na najbližšie nadraži a premna zamna si tam aj bambus popritom vylešti....
Mam najradšej kretenov, ktorí všetko len skritizovat vedia, všetci su kindoši len ty si majster svetla.... Ach, moj bože...

bob57_cz

Učitel češtiny
Kindoš si zrejme ty, ked ti stale nedochadza, že Msts a Openrails nie je realita, že ide len o hru....
Až chceš očumovat vlaky, zvedni prdel, vypni PC a bež na najbližšie nadraži a premna zamna si tam aj bambus popritom vylešti....
Mam najradšej kretenov, ktorí všetko len skritizovat vedia, všetci su kindoši len ty si majster svetla.... Ach, moj bože...
Vidno, že mám pravdu a ty jsi jen další kindošský zmrdík. Až budeš umět opravdu něco, potom zkus radit, blbečku. Na rozdíl od tebe, jsem si já v reálu odjezdil přes 40 let, takže na to nádraží nemusím chodit jako ty a dělat paci paci na vláčky.
To už je vlastnost tvojí generace. Umíš prd a když se ti to řekne přímo, tak se z toho hned poděláš a máš trauma na prášky a plnou plínku.

cetoš

Začátečník
Vidno, že mám pravdu a ty jsi jen další kindošský zmrdík. Až budeš umět opravdu něco, potom zkus radit, blbečku. Na rozdíl od tebe, jsem si já v reálu odjezdil přes 40 let, takže na to nádraží nemusím chodit jako ty a dělat paci paci na vláčky.
To už je vlastnost tvojí generace. Umíš prd a když se ti to řekne přímo, tak se z toho hned poděláš a máš trauma na prášky a plnou plínku.
Aha, takže tu mam dočinenia zo starým páprdom, ktorý má komlexy s toho, že už neudrží stolicu a ani moč, ale sem si chodi liečit mindraky na ostatních ? No pekne...... :D
Tu aj keby človek dal dokonaly skin, vždy sa najde nejaky zamindrakovaný dedek ala "bob57-cz" a bude plut síru a jed na všetko, fakt človek strati chut niečo hoci malé, vytvorit....
Už po tretikrat ti hovorim, lenže pri tvojej senilite ti to zrejme nedochadza, že si do svojho trainsetu daj čo ty chceš, nestaraj sa o moje skiny, tie nie su pre teba, nekomentuj ich, nijako sa ta netykaju. Su tu pre ludí, čo ich možno budu vediet využit, ty sa na to vykašli....
Nepoznam pričinu kvoli ktorej sem lezieš a hadzeš špinu, ja som ti nič neurobil, tak sa na mna vykašli aj na ten moj skin, urob si lepši, ked si taky vyhlaseny odbornik.... Hawk, dohovoril som...

bob57_cz

Učitel češtiny
Aha, takže tu mam dočinenia zo starým páprdom, ktorý má komlexy s toho, že už neudrží stolicu a ani moč, ale sem si chodi liečit mindraky na ostatních ? No pekne...... :D
Tu aj keby človek dal dokonaly skin, vždy sa najde nejaky zamindrakovaný dedek ala "bob57-cz" a bude plut síru a jed na všetko, fakt človek strati chut niečo hoci malé, vytvorit....
Už po tretikrat ti hovorim, lenže pri tvojej senilite ti to zrejme nedochadza, že si do svojho trainsetu daj čo ty chceš, nestaraj sa o moje skiny, tie nie su pre teba, nekomentuj ich, nijako sa ta netykaju. Su tu pre ludí, čo ich možno budu vediet využit, ty sa na to vykašli....
Nepoznam pričinu kvoli ktorej sem lezieš a hadzeš špinu, ja som ti nič neurobil, tak sa na mna vykašli aj na ten moj skin, urob si lepši, ked si taky vyhlaseny odbornik.... Hawk, dohovoril som...
Plivat jsi tu začal svinstvo ty sám, debílku vypatlaný. O moji tělesnou chránku si ty starosti nedělej. Funguje mi to správně. Hlavně si včas dej vyměnit svoje plínky, cucáku. V hlavince máš jen vypatláno a lepší to nebude, protože blbečkem už zůstaneš. Nemáš na to, abys pochopil to úplně jednoduché sdělení, které jsem napsal hned na začátku. Mindrák máš ty a svým výlevem to perfektně potvrzuješ.
Hawk, dohovoril som...
No to jsi jen potvrdil, jaký jsi blbeček a nevíš, co píšeš.
Ono to je totiž správně howgh, což blbeček tvého formátu nepobírá. Ta tvoje gramatika je přímo prezentační. Už chodíš do páté třídy? Měl bys. Jsi totiž blbější než páťák.

Tatar

Začátečník
Přesně! Ladyl, ale už neděláš nyc. Jen umyš každého urážet a ponyžovat. Nemislým tým jen nováčki. Můžeš my opravyt hrubki a mít u toho orgasmus! Má úctá.
Troll, nebo jenom člověk, který úmyslně napíše větu s gramatickýma chybama a chce tak dokázat, jak je blbější?

Mě by zajímalo k jakému skinu tady píšete, nechce se mi hledat. Testuji aktivitu před vydáním ale rád bych se mrknul. Můžete mi hodit odkaz, ala zlatý podnos? Prosím.

:D

Nahoře