Kabíny Dodo do OR

Dodo

Posunovač
Nechcem tu zakaždým zakladať nové vlákno zvlášť pre Kabínu tak bude asi lepšie vytvoriť jedno univerzálne.
Na začiatok by som chcel poprosiť, kto má možnosť nafotiť nejaké časti na kabínu ZSSKC 131 nech sa mi ozve do SZ.
Treba Brzdič BP, OBE a tieto dve môžu byť z hociktorej mašiny X6X, 131, 350, 361 atď Kontroler a smerovú páku.
Je to REMAKE starej Kevinovej a Kurovej kabíny. Dík vopred.
131.jpg

Dodo

Posunovač
Andrejove nové zvuky pre X6X, ktoré pôjdu snáď čoskoro do sveta boli inšpiráciou pre vznik novej kabíny ČD 362/363.
Ak by sa tu našiel niekto čo vie robiť animácie pre kabíny nech sa mi ozve do SZ čo by som sa mohol venovať aj iným projektom do OR a nie len touto kabínou. Ďakujem. :)
cab362cd.jpg

Dodo

Posunovač
Ďakujem opravím.
Kontakt zatiaľ nefunguje. Ale pracujem na tom.

EDIT: Bob kedy si sťahoval tu kabínu? Pozerám že už dlhšiu dobu je bez bočných pohľadov aj na webe. Tie boli odstránené pretože už som nemal fotky a tie bočné pohľady čo boli mali malé rozlíšenie a moc ich OR roztiahlo keďže FRONT je 1920x1080.

bob57_cz

Učitel češtiny
Aha, tak předchozí to má špatně a poslední nemá boční pohledy už vůbec.

Edit: Boční mají 1024/768, což není ve stejném poměru stran. Náprava jde udělat oříznutím.
(A jestli to OR umí jako msts, tak by mělo jít v cvf definovat rovnou výřez i bez ořezávání obrázku.)

Nahoře