OR- problém při jízdě s jízdním řádem

Matty_kl

Začátečník
Zdravím,
Chtěl bych poprosit o radu ohledně jízdy v OR s jízdním řádem na trati 310.
Při jízdě mi soupravy z ničeho nic hází záchrannou brzdu. Nedělá mi to návěstidlo ani nic jiného, a dokonce při volné jízdě mi to tento problém nedělá.:confused::confused::confused:
Možná je tento dotaz triviální, ale vzhledem k tomu, že už jsem v koncích, obracím se s dotazem sem.
Dokáže mi, prosím někdo poradit, jak tento problém vyřešit? Jízdní řád nastavuji přesně podle popisu na této stránce.
Děkuji mnohokrát ;)
 

Matty_kl

Začátečník
Zdravím,
děje se ti toto na jednom a tom samém místě? :)
No... Děje se mi to pokaždé, když opustím první zastávku na jakékoliv trase... Například když jedu ze Svinova směr Opava, tak po opuštění Třebovic nebo ze Svobodných Heřmanic, taktéž směr Opava, tak za tou první zastávkou... Dá se říct že na stejných místech... Spíš jde o to, že mi to tu brzdu hází jako kdybych překročil rychlost... Na 380 se například rozbliká Mirel
 

okoun

Hradlař
Tu trať moc dobře neznám, ale pokud překročíš rychlost, nebo tak něco, automaticky "pomocník" šahá po rychlobrzdě. Jak máš nastavené logování a hodnocení v nastavení OR? :)
 

Matty_kl

Začátečník
Logovat rychlost vlaku- v int.10sec- čas, rychlost, max.rychlost
Logovat zast. stanice
Vykoumal jsem, že se brzda spouští pri rychlosti cca 85 km za hodinu- Max dovolená rychlost je 100km za hodinu
 

okoun

Hradlař
Úplně vypni logování a hodnocení. Pokud to bude dělat i dál, dej mi vědět do SZ a budu se ti individuálně věnovat. :)
 
Nahoře