Náhodné padání Tratě 321

MKGMSCZ

Začátečník
Ahoj, podařilo se mi úspěšně zprovoznit Trať 321. Bohužel však během jízdy náhodně hra spadne. Děje se to opravdu náhodně a pokaždé jinde. Například v aktivitě z Vídně do Bohumína hra spadne před Břeclaví a při druhém pokusu už po odjezdu z Vídně. Pak mi to spadlo zase někde mezi Starým Městem u UH. a Otrokovicemi. Děje se to na všech aktivitách. PC mám více než výkonný pro tuto hru. Díky moc!

bob57_cz

Učitel češtiny
Velice se vám omlouvám pane bob57_cz, stačí to napsat v klidu nemusíte hned být arogantní:) Jinak, děkuji pane Šemoro za vaši odpověď.
Já jsem v klidu a nic arogantního tam není. Jestli sis nevšiml, odpovídám Zbyňkovi a ne tobě. Paňátno?! Jinak ti Zbyněk poradil v podstatě, co jsem psal už minule. Kdybys dělal to, co máš dělat, nemusel by ti to psát polopaticky na stříbrném tácku jako pro hloupé děcko.

bob57_cz

Učitel češtiny
Fajn, tak teda už se tady nebudu radši na nic ptát. Já myslel, že tohle je fórum kde se můžu na cokoliv ohledně simulátoru MSTS ptát. A pokud vám se něco nelíbí, proč vůbec píšete? Trochu mi uniká pointa, Bobe. Ale pohoda, dle toho co píšete i jinde na fóru začátečníkům, jsem si o vás udělal docela obrázek. Poprosím vás tedy, už mi nepište, ať zase nemáte že mě trauma že něco píší, což už někde je
Tak hele, mladej, tady jsi dostal jasný dotaz, na který jsi neodpověděl a opětovně jsi založil vlákno se stejným tématem, čímž dokazuješ jen svou blbost. Kolikrát se musí jednomu tupánkovi opakovat, aby udělal něco správně, než to nejen pochopí, ale konečně také udělá?!
Neraď, co máme dělat my a dělej, co dělat máš ty namísto psaní hloupých dotazů.
Kdyby to tu nebylo mnohokrát popsáno a vysvětleno a dokonce přímo tobě samotnému, tak by dotaz význam měl. Přečti si nabídnutá pravidla tohoto fora, ať blbě neplácáš nesmysly jako nyní. (A nebylo by od věci, kdybys věnoval více úsilí učení ve škole.)

Nahoře