Hledám fotografii, plán, typový výkres...

Tax

Moderátor
Správce
Nájde sa dobre nafotená M262.0-ka alebo aj krokodíl v polomáčanom nátere? Nech nepoužívam na textúry všade "našu" M262.007 ;) Môžu byť aj ošumelé aj pekné s novším lakom, jednoducho nech je to červené s krémovou. Ďakujem. Ganz M275.1 čaká na nejaké pekné fotky, M284.1 tiež ;)

Ahoj Tak podklady na to to mám, ale již jej použil Dan Marek. Podklady nerozdávám jen tak z ruky. Zašli do sz nějaký výtvor jak jsi na tom s prací pokud ještě pokračuješ a já ti dám vědět.

Tax

Moderátor
Správce
Chlapi, máte niekto nafotený pekne zrenovovaný poštový vagón v správe ČSD? Napríklad takýto? Ak áno poprosím niekoľko slušných. Ď.

11351.jpg

Tax

Moderátor
Správce
Ahoj Miku, díky moc, toto si mi posielal. Jeho farbu som aj použil na textúry, ale ja potrebujem poštový kvôli určitým detailom. Toto je služobný, tam je dosť veľký rozdiel ;) Proste potrebujem zelený poštový vagón. Ten na Rendezi nemá práve tie detaily ktoré by som mal dať na pošťák ;)

Tax

Moderátor
Správce
@duuso: No teraz práve nie, ale niekedy v budúcnosti prečo nie? Niektoré fotky som skladoval aj dva tri roky než došlo k ich využitiu. Jeden nikdy nevie ;) Ktovie do čoho sa pustím keď dokončím tie vagóny?