Hledám fotografii, plán, typový výkres...

Plexi

Provozní technik
Možná duuso myslel MVTV03, ta by se hodila. To by nemuselo být špatné, kdybys použil základ z modelu od Pikka.

Jazz085

Začátečník
Zdravím všechny, mám k vám velkou prosbu,omlouvám se za otázku mimo MSTS,jsem modelář a už jsem prošmejdil celý internet a nikde neuspěl, dokonce jsem i psal do Škodovky a bez úspěchu.Neměl by někdo z vás fotky střešní výbavy Regiopantera, které by byl ochoten poskytnout? Také sháním detailní fotky spodní výbavy u série 842,843,043 a 943,tam odpadla i možnost psát vyrobci.Pokud by se někdo našel moc a moc by mi pomohl.Samozřejmě bych fotky dále nešířil.Předem moc děkuji za případné odpovědi.

dem

Strojvedoucí
Dušanovi na 130-pasé. Zrovna on nie je členom klubu ČSD fanov.....Jemu je potrebné len to MVTV1. To je charakteristické pre žsr130.

@duuso uvidíme ako to s tým modelom dopadne.

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Já zatím nemám SK papíry. Mám jen povolení pro vstup do kolejiště SŽDC. Nemůžu si jen tak běhat v kolejišti na Slovensku.

Tax

Moderátor
Správce
Ahoj páni. Potrebujem takéto podobné dvere, ale celokovové. Ak niekto má slušnú fotku alebo ak niekto môže vyfotiť budem veľmi rád, potom nemusím improvizovať. Podotýkam že malo by to byť zelené.

dvere_drevo.jpg

Tax

Moderátor
Správce
@dem : tú stránku samozrejme poznám, som tam aj registrovaný ale ja som mal na mysli konkrétny vagón trebárs Da, alebo Gbs poštový alebo čokoľvek zelené s kovovými posuvnými dverami ... ale vidím že budem musieť improvizovať ... a hlavne meniť celú textúru bočnice. Práve to sa mi nechcelo ... no, niečo vymyslím.

Nahoře