Hledám fotografii, plán, typový výkres...

Davidus

Posunovač
Zdravím. Nemáte někdo náhodou fotky zeleného rychlíkového Y vozu použitelné na textury? Případně tip, kde by se něco dalo nafotit? Je jedno který to bude, hlavně aby byl zelený.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
V pardubicích stáva hodně Bt-k, poslední dobou se na nich začaly dělat opravy a tak jich tam asi 8 zalených mají. Záleží jestli jsou pryč nebo ne
 

Vitas

Pokladník
Čouda napsal:
V pardubicích stáva hodně Bt-k, poslední dobou se na nich začaly dělat opravy a tak jich tam asi 8 zalených mají. Záleží jestli jsou pryč nebo ne


Ty Bt-k tam opravujou, ale hodně jich je ještě opráskaných. Ty opráskaný by byly možná zajímavější...
 

Pawlik

Průvodčí
Ahoj, pokud by někdo měl fotky lokomotivy řady 122 nebo 123 použitelné na skiny, pošlete mi je, prosim, na mail. Díky
 

Kank

Provozní technik
Davidus napsal:
Zdravím. Nemáte někdo náhodou fotky zeleného rychlíkového Y vozu použitelné na textury? Případně tip, kde by se něco dalo nafotit? Je jedno který to bude, hlavně aby byl zelený.
Mám dvě fotky zeleného B a AB, bohužel jen z jednoho boku. Jedná se o typické "kopřiváky" co jsem kdysi nafotil na ONJ. Na textury to použít jde, nutno ale dodělat zelená čela, což by neměl být problém, pokud si alespoň trochu rozumíš s grafickými editory. Pokud bys měl zájem, napiš mi SZ.
 

phptt

Skladník
Nemá náhodou někdo nafocená čela pro 471 v novém designu?Na dokončení repaintu soupravy 471.025 , kterou bych jinak už měl téměř celou hotovou .. Předem díky každému.
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
phptt napsal:
Nemá náhodou někdo nafocená čela pro 471 v novém designu?Na dokončení repaintu soupravy 471.025 , kterou bych jinak už měl téměř celou hotovou .. Předem díky každému.

Že by můj web?
 

Kuba

Provozní technik
phptt napsal:
Nemá náhodou někdo nafocená čela pro 471 v novém designu?Na dokončení repaintu soupravy 471.025 , kterou bych jinak už měl téměř celou hotovou .. Předem díky každému.
Ježiši, to si nemohl udělat 024??? :D Kdo má pak jezdit s takovým škaredým znakem na boku, když 024 ho má tak krásný a ještě k tomu takové hezké nárazníky. :D :D :D
 

phptt

Skladník
Kuba napsal:
phptt napsal:
Nemá náhodou někdo nafocená čela pro 471 v novém designu?Na dokončení repaintu soupravy 471.025 , kterou bych jinak už měl téměř celou hotovou .. Předem díky každému.
Ježiši, to si nemohl udělat 024??? :D Kdo má pak jezdit s takovým škaredým znakem na boku, když 024 ho má tak krásný a ještě k tomu takové hezké nárazníky. :D :D :D
A kdo říká, že z tohoto modelu později nemůže vyjít i 024 ? Či více modelů ..
 

Robo

Průvodčí
Zdravím, mohol by mi niekto prosím zaslať čelný výkresový pohľad na 753/T478.3 ? Vďaka.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Mám ju nafotenú, ale tie fotky sú vhodné ledatak na starý model, na tento model by sa teoreticky dali nahodiť ale chcelo by to veľa práce a na veľa miestach by sa muselo improvizovať.Okrem toho chýba množstvo detailov, poprosil som Passiona, ten robí v depe, tak snáď sa niečo podarí.Nezaškodilo by aj 4.071 a 072.
 

passion

Pokladník
passion už nerobí v depe, ale bude robiť, čo sa bude dať. :D
Možno zajtra v Margecanoch...
 

Vitas

Pokladník
Uplně se to sem nehodí, ale nemáte někdo podklady pro trať 016 MOravany-Borohrádek. Dál přes SZ nebo mail. ¨

Děkuju, Vitas
 

klimi

Signalista
Píšu to sem ještě jednou,kdyby se to náhodou u někoho objevilo.
Nemáte někdo výkres vozu Wlabmz,popřípadě i podvozku(SGP 300)?
 

phptt

Skladník
klimi napsal:
Píšu to sem ještě jednou,kdyby se to náhodou u někoho objevilo.
Nemáte někdo výkres vozu Wlabmz,popřípadě i podvozku(SGP 300)?
Wlabmz, ale kterého ČD, nebo Chorvatských Železnic? Je v tom malinkatý rozdíl ..
 
Nahoře