Hledám fotografii, plán, typový výkres...

Hracicka

Začátečník
Hezký den vespolek. Byl by někdo ochotný podělit se o typák pro T658/T698 ?
Knížka o pomerančích je pro mě nedostupná. Jediné co jsem dal dohromady je klasický pomeranč v nicmoc kvalitě z prototypů a pár obrázků modelů a zašuměných dobových fotek. (Googlení jsem vážně neodfláknul a cizí 3D modely nekradu)
 

kiski

Skladník
@Hracicka Ak je typák T658 / 698 v knižke "Pomaranče pod Pustým hradom", tak ti viem ten typák odfotiť čo najkolmejšie. Skener nemám.
 

Stanci

Začátečník
Ahojte . Nemá niekto fotky na zsskc 363 092 to eso v novom polepe odmena istá plus skin by šiel verejne pokiaľ by autor fotiek dovolil :D Ďakujem
 

Miku031

Cestující
Čaute,
Nemte niekto prosím vás možnosť nafotiť rušeň 750.164, ktory je odstavený v Depe Huemnné?
Ďakujem.
 

C3rv

Pokladník
Zdravím nema někdo nafoceneho Buchara 742.094-6? Foto ilustrační o kterou se jedna.. :)
742.094.jpg
 

Jene

Pokladník
Zdravím panstvo. Nemáte niekto prosím typový výkres U34.904 ČHZ? Popr. môže niekto poradiť knihu, v ktorej sa nejaký výkres popr. podklady k stavbe nachádzajú? Dík.
 

Plexi

Signalista
Myslím, že nejlepší bude na Čierny Balog osobně zajet nebo jim tam napsat, místní pracovníci jsou tam poměrně vstřícní a mohli by vědět víc, možná tam nějaké podklady na "Joy" (tuším se ta lokomotiva tak jmenuje) mají.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Máš možnost nějakou studijní knihovnu nebo železniční klub?
Časopis Železničář 7/86 a 10/86 Poslední lokomotivy lesních železnic od Bohumila Skály (2 díly)
 

Jene

Pokladník
Na časopisy by som sa musel popýtať jedine v KHT Zvolen tak budem rád ak mi to naskenujete a pošlete na mail jene@azet.sk. Na Balog sa chystám
už hádam aj dva roky na nafotenie "Faura" aj "Joy-a", tak dúfam, že tohoto roku to už vyjde. Ďakujem všetkým za pomoc. :)
 

Sajmon

Cestující
Zdravím, pokiaľ má niekto nafotenú niektorú z trojice 240.115, 127 alebo 134, rád sa fotiek ujmem. Ďakujem.
 

Stanci

Začátečník
Zdravim nemá niekto nafotené 01x alebo nejaké 81x ale v mandarinkovom natere ? Už nebudem mať možnosť si to v kralovanoch nafotiť ďakujem vopred
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Zdravím páni, v prvom rade všetkým prajem len to najlepšie do Nového roku a prichádzam so žiadosťou, nemá niekto detailnejšie pofotenú takúto polomachanickú predzvesť ? Díky.predzvest_152.jpg
 
Nahoře