EDB "bez sběrače"

vaskovy_vlaky

Pokladník
Nevím, jestli to tu už bylo nebo ne, ale upravuji si ladění eng na pětkáče (363.5) a co vím, tak i se staženým sběračem funguje EDB (proto má taky tu krabici na střeše i když má rekuperaci), a tak jsem hledal v OR zápisu nějakou funkci, která by byla závislá na zvednutém sběrači, ale nenašel jsem to. Je to vůbec možné v Open Rails, aby lokomotiva se staženým sběračem brzdila dynamicky? Pokud ano, tak mi prosím poraďte. Díky
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Máš za to, že závislá trakce (to je ehm ta, co používá trolej a sběrač) je jediná, která může mít EDB? Je řada strojů nezávislé trakce, které mají také EDB. A co víc, některé lokomotivy umí dokonce jen dynamické brzdění převodovkou- DB bez E.
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Máš za to, že závislá trakce (to je ehm ta, co používá trolej a sběrač) je jediná, která může mít EDB? Je řada strojů nezávislé trakce, které mají také EDB. A co víc, některé lokomotivy umí dokonce jen dynamické brzdění převodovkou- DB bez E.

Ajooo, to mě nenapadlo, takže myslíš, že pokud to překopíruju z katra, mohlo by to fungovat že?
 
Nahoře