Trať ŽSR 130 Bratislava-Štúrovo /Komárom/

Stav
nelze přidat další příspěvky.

duuso

Pomocník strojvedoucího
To je hold realita. Tam toho chodí...napr. žlté Jančurove Desirá. Darmo...PSŽ v rámci lokálpatriotizmu zvolila identické firemné farby ako má aj mesto v ktorom sídli-moje rodné Levice. O Translogu a jeho farbách sa to ale povedať nedá...

dem

Strojvedoucí
Aké návestidlá by si chcel? Sú tam mechaniky vchod od NZ a odchod smer DS a jedine odchod na NZ je svetelný. Inak ani zriaďovačky ani nič iné tam nenájdeš. Výhybkári a žltá zástavka.

Plexi

Provozní technik
Aha, tak tím to bude. Mi jen bylo divné, že tam žádné nevidím, nevěděl jsem, ž to tam je tak, jak říkáš ;) Jinak samozřejmě krásná práce :)

Aha, tak tím to bude. Mi jen bylo divné, že tam žádné nevidím, nevěděl jsem, ž to tam je tak, jak říkáš ;) Jinak samozřejmě krásná práce :)
Plexi presne ako Dem vraví a najlepšie je ked sa tam dovalíš s osobným od NZ (samozrejme zmeškaný,kedže Bajč,Hurbanovo kolaj 3 max 10km/hod),tak ta dá na 3 kolaj k poslednemu peronu a teraz mas 20 minut na obeh,teda ( vyvesit,zaistit,obehnut a zavesit+brzda atd),tak nie,že by ta dal po hned vedlajšej volnej,šak prázdna stanica,tak niéé samozrejme po tej naposlednejšej po 15tej obiehaš,kks.

duuso

Pomocník strojvedoucího
Takže ako som sľúbil prikladám link na archív so screenmi z kompletne dostavaného úseku Nové Zámky-Komárno. Krajina je v Komárne hotová po vlečku prístavu/lodenice a smerom do Maďarska po úsek kde sa odvetvuje zrušená trať na Kolárovo. V archíve nájdete podadresáre v poradí ako nasledujú dopravne na tomto úseku. V súčasnosti pracujem naplno v Bratislave, kompletne som prestaval a nanovo postavil stanicu Bratislava Predmestie, úsek po vchod na Nové mesto, vlečku Istrochem, úsek odb.Močiar-Vajnory, depo Východ II a jeho okolie a prerobil som kompletne krajinu a stanicu vo Vajnoroch. Zbýva Východné a trocha upraviť úsek pred hlavnou stanicou, upraviť umiestnenie označníkov a potom to ide späť k Pepovi na zoštíhlenie. Veľké ďakujem za ochotu a trpezlivosť patrí pánom modelárom Nebulusovi a Mirovi Kožuchovi za haldu origo modelov do trate. A samozrejme Pepovi zato, že ma svojím dielom stavby naštartoval k ďalšej, aspoň k čiastočnej tvorbe. Takže zhliadnite, pozrite, zhodnoťte a ten kto to tam pozná lepšie ako ja nech napíše dotazy na prípadné opravy.

http://www.uschovna.cz/zasilka/VRX6LLWZ335CSG6N-C4G/

duuso

Pomocník strojvedoucího
No, vlečky SPaP a SLK ešte z časových dôvodov hotové nie sú, dôraz som kládol aby stálo Komárno ako také, krajina je smerom k týmto vlečkám hotová po dopravňu Komárno zastávka pod nadjazdom cesty č. I/63. TV je v reálne natiahnuté po cestové návestidlo, ďalej sú len holé stĺpy. Keď to tam raz budem stavať bude to tomu aj zodpovedať.

Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře