Trať ŽSR 130 Bratislava-Štúrovo /Komárom/

Stav
nelze přidat další příspěvky.

stefann

Začátečník
Dobrý deň som tu nový člen. Kde sa dá táto aktualizácia trate stiahnuť ??? (ak je vôbec na nete) mám staršiu aktualizáciu kde je krajina po Šaľu neviete kde ju zoženiem?? za pomoc budem vďačný. :D

Dobrý deň som tu nový člen. Kde sa dá táto aktualizácia trate stiahnuť ??? (ak je vôbec na nete) mám staršiu aktualizáciu kde je krajina po Šaľu neviete kde ju zoženiem?? za pomoc budem vďačný. :D
Ahoj Stefan.
Tak odpoviem ti jednoducho,že žiadna aktualizacia sa stiahnut neda,treba si počkat na vydanie novej verzie na ktorom chalani pracuju :)
A ako vidiet podla obrazkov,tak je sa načo tešit :)
Inak,keby si prečitaš pirspevky viac dozadu a nie len obrazky trate pozerat,tak bolo to tam spomynane,že zatial sa pracuje na trati :)

dr1989

Začátečník
Zdravím,chcel by som sa opítať ako to vyzerá s prácou na trati,čo je nové,či budú nejaké nové screeny a ešte či je do trati zapracovaný aj úsek Palárikovo-Šurany. Vopred ďakujem.

Tax

Moderátor
Správce
Zdravím,chcel by som sa opítať ako to vyzerá s prácou na trati,čo je nové,či budú nejaké nové screeny a ešte či je do trati zapracovaný aj úsek Palárikovo-Šurany. Vopred ďakujem.
Odpoveď má dva body:
Prvý - celé čítaj tu:
Skôr, než napíšete príspevok do tohoto fóra, prečítajte si týchto pár riadkov :
...
Pár doplňujúcich informácií a to nielen pre nováčikov:
1) Nevypytujeme sa, kedy, čo a ako to ( skin, model, aktualizácia trate ... ) bude hotové. Bude kedy bude, možno aj na svätého Dindy, aneb někdy jindy ! ....
Za tým fóra Vaši moderátori Miran, Kuba a Tax
Druhý bod je o niekoľko príspevkov skôr, skús troška čítať a listovať o stranu predtým.

duuso

Pomocník strojvedoucího
Palárikovo-Šurany-Bánov-Nové Zámky sú len koľajovo bez krajiny. Maká sa na hlavnej stanici v Blave a jej okolí. Ostatné je v predošlých príspevkoch.

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Úseky Palárikovo-Šurany-Bánov-Nové Zámky ani nie sú v nejakom bližšom pláne na dostavbu. Z hľadiska trate 130 nemajú nejaké reálne využitie.

dr1989

Začátečník
Mňa to zaujímalo hlavne kvôli vlakom BA-ZV, či už rýchliky alebo nákladné vlaky,lebo v trati ŽSR 150 tento úsek nie je vymodelovaný.Ináč podľa doterajších screenov zatial najreálnejšie postavena trať. Klobúk dole.

duuso

Pomocník strojvedoucího
Tak zase nie je to do budúcna vylúčené...len čas. Teraz som prišiel do takej fázy že chýba tomu len málo /na tej hlavnej/ a hotovo. Ale ako naschvál je teraz času najmenej. Skoro žiadny.

Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře