Nabídka textur na skinování

dem

Strojvedoucí
On práve že nepochopil,že zámerne zavádzaš. Nejak sa nemáte radi , nepohodnete sa a skáčete si do vlasov tam kde sa dá......DeadFish fotí a aj fotky poskytuje......Ja mám od neho pekné fotky na niekoľko vozov, čo keď spravím tak budem rád aj ja aj vy. To že ich adresuje konkrétne tam kde to má nejaký predpoklad a zmysel nie je na škodu.

Přesně tak, je na autorovi fotek, jestli je chce poskytnout pastelkářům, nebo zkušenějším skinařům. Aspoň to má úroveň a já mohu říct jediný...Deadfish má výborný fotky, ze kterých se krásné skinuje, tudíž jsem rad, ze se to neposíla na web,nebo každému jako to dělají pšonci.Pak bychom měli každý skin jeden kvalitní od někoho a další verzi skinu,který by si kindroši nechali u sebe a mezi sebou, aby se ukázali jaký to jsou borci ale v reálu ten skin stojí za hovno...

Zdravím, nemá tu někdo jakékoliv použitelné fotky na stroje 750 078, 314, 363 nebo 329? Klidně bych bral i fotky nějaké zachovalejší 750/3 z vrakoviště.. Hledám si fotky pro budoucí skiny, které by mohli být.. Díky za ochotu