Nabídka textur na skinování

heme

Posunovač
Jaggu, tuším že Phantom 4. Dneska se ale nakonec zjistilo, že to nedopadlo tak špatně a že se to za nějaký slušný peníz dá dokupy. Ještě že to dělají vcelku masivní. Jednou jsme s tím napálili do zdi, když si známý omylem spletl ovládací páčky a kupodivu to tehdy odnesly jen vrtule, což je spotřební zboží. Každopádně po včerejšku se dá říct, že jistá naděje na další focení žije.

dem

Strojvedoucí
No bola by škoda príjsť o takto kvalitné fotky striech.....Škoda že ragulina mi nemôžeš cvaknúť. To by sa hneď lepšie pracovalo....

Hele, nevím, jestli tam o Velikonocích pojedu, ale v létě ti můžu říct, že tam pojedu na 100%. Je to v okolí Banské Bystrice a Zvolena, takže nějaká šance na ty retro čtyřky tam je.

AdamS

Začátečník
Momentálne mám na domácom turnuse 750.300 a 754.003 (tú už tuším niekto ponúkal), 754.084 a 036. Takže teraz by bola ideálna príležitosť. Pokiaľ by sa podarilo, môžem odfotiť niečo aj ja. Ale počasie praje málokedy na vytvorenie kvalitných fotografií, obzvlášť na Horehroní. Nič však nesľubujem, pretože viac času trávim v Olomouci ako doma. Ale vo februári by som mal byť doma na trošku dlhšie, tak môžem vyraziť. :)

Jaggu, tuším že Phantom 4. Dneska se ale nakonec zjistilo, že to nedopadlo tak špatně a že se to za nějaký slušný peníz dá dokupy. Ještě že to dělají vcelku masivní. Jednou jsme s tím napálili do zdi, když si známý omylem spletl ovládací páčky a kupodivu to tehdy odnesly jen vrtule, což je spotřební zboží. Každopádně po včerejšku se dá říct, že jistá naděje na další focení žije.
A tentokrát se stalo co za havárii? A s jakými následky? Svého času jsem o pořízení drona mj. na focení střech taktéž uvažoval.

heme

Posunovač
Havárie byla způsobena nedokonalou znalostí drona. Při aktualizaci se totiž aktualizuje dron samotný (provedeno), aktualizuje se ovládací software v tabletu (provedeno) a dokonce se musí aktualizovat i ten ovládací joystick nebo jak to nazvat a na to se bohužel nějak zapomnělo. V návodu to samozřejmě určitě bude, ale software je v Angličtině a prostě stalo se......... Po startu dron sám vzlétnul a letěl šikmo do stěny. Odnesla to hlavně ta kamera, ale po aktualizaci té třetí části už kamera funguje, dron lítá jak má, jen nějaké ochranné sklo je rozbité. A na těle drona je taky něco rozbité, ale vše půjde dokoupit a vyměnit.

Nicméně k tématu. Nabízím tentokrát vlečkové kousky:

Na tuto lokomotivu ovšem není vhodný model. Je to 740tka se sníženým krátkým představkem, ale trošku jiným rámem a pluhem. Z mého pohledu by se ale nic nestalo, kdyby například na pikkově modelu kocoura se sníženým čumákem spodek zůstal a přeskinoval se pouze vršek. Kvůli vlečkové lokomotivě nemá význam předělávat rám. Pro hráče MsTS je lokomotiva k vidění ve stanici Blažovice.

CSC_8224.jpg

Další je vlečkové Lego:

CSC_8231.jpg

A na závěr překopaná Rosnička na akumulátorové posunovadlo:

DSC_8223.jpg

Chápu, že pro MsTS jsou to poměrně nezajímavé kousky, protože se jedná o vlečkové mašiny z toho jedna zajíždí na síť SŽDC. Ovšem nátěry jsou to zajímavé a také sem chodí hráči TRS a fotky nabízím kterékoliv komunitě.

heme

Posunovač
Zapomněl jsem dodat že na Lego mám nafocenou i střechu. Na 740tku by se dala použít téměř čistá střecha z 742 044, což mám také nafoceno. Posunovadlo bez fotek střechy.