Nabídka textur na skinování

Tax

Moderátor
Správce
No tak u Maďarov je toto označenie naozaj veľmi rozporuplné ;) Ale u nich to je vlastne š ... možno si to neuvedomujú ;) Ale našim vopčanom je jasné o čo ide ;)

Marťas

Začátečník
Zdravím všechny, mám k vám velkou prosbu,omlouvám se za otázku mimo MSTS,jsem modelář a už jsem prošmejdil celý internet a nikde neuspěl, dokonce jsem i psal do Škodovky a bez úspěchu.Neměl by někdo z vás fotky střešní výbavy Regiopantera, které by byl ochoten poskytnout? Také sháním detailní fotky spodní výbavy u série 842,843,043 a 943,tam odpadla i možnost psát vyrobci.Pokud by se někdo našel moc a moc by mi pomohl.Samozřejmě bych fotky dále nešířil.Předem moc děkuji za případné odpovědi.

heme

Posunovač
Tentokrát ne. Tyhle kdysi dvě vlárské krasavice se mi bohužel nikdy nepodařilo odchytit. Tehdy jsem teprve začínal s focením.

Co já vím, tak fotky 67 nabízel jenom @Delay , ale to byla v Najbrtu a už jsem ji udělal.. Obě zmíněné mašiny sice do MSTS jsou, ale je to pravěk a 37 je malovaná, bohužel... Proto se ptám na fotky, sice něco mám, ale musel bych většinu vytvořit z něčeho jiného, nebo to namalovat

Nahoře