Nehody

bob57_cz

Učitel češtiny
Až budeš někdy přemýšlet, proč tě tu nemají rádi, tak je to právě kvůli těmhle kecům.
Ozval se ten pravý, co všechno ví, všechno zná, od všeho má klíče, všude byl 2x a kde nebyl, tam se chystá. Budeš se muset smířit s tím, že prostě některé věci ti uniknou, ač se snažíš sebevíc syslit svoje sbírky. A co bylo před tebou, to prostě nedoženeš. Ten tvůj známej ti to řekl správně.
 
Na okruhu se toho zkoušelo ...
Když jsem psal "originál MESA", měl jsem na mysli originál MESA, jak se používala na trati Praha - Kolín v pravidelném provozu.
 

ASP

Cestující
Kto prešiel návestidlo? ZSSK či Cargo ?
Rýchlik už v Rožňave mal písané meškanie vlaku pre poruchu rušňa 757, ale došiel ešte do Plešivca kde je Cargo depo a tam došlo k výmene rušňa. Zrejme výhybkár zabudol po posune prehodiť výhybku a vlak mal postavené namiesto na Zvolen na Muráň. V tom čase tam bola aj posunovacia záloha. Pár sekúnd skôr a mohla byť čelná zrážka. Takže pre poruchovosť rušňov ZSSK prišlo Cargo o 2 rušne a 1 alebo dvaja zamestnanci ŽSR o robotu. Jedna chyba a je to v keli. Politik zle zatlačí pri hlasovaní tlačidlo a ospravedlní sa, že sa pomýlil a život ide ďalej.
 

dem

Strojvedoucí
Trošku trepeš nezmysli. Nie pre poruchovosť rušňov ZSSK sa to stalo, ale preto, lebo na žsr si niekto nespravil svoju robotu poriadne. Výhybkár a výpravca sú hlavný vinníci. A to sú zamestnanci ŽSR a nie ZSSK. Milujem ľudí , ktorím proti ZSSK -kárska propaganda vymlela už komplet zdraví rozum.
 
Nahoře