Kabiny

Martens

Strojvedoucí
Dominik napsal:
Zdravím,
je někde jiná kabina pro 749? U některých bardotek jsem viděl poloviční akcelerační kolo,u jiných byla kabina trochu jiná. Kabina v základu trainsetu (z 751) je pěkná, ale u některých exemplářů bardotek taková není. Neberte to jako rýpání nebo pomlouvání , jen se ptám. Předem děkuji za odpověď.
Dominik
Ne, není nebo o ni nevím - tohle je jediná použitelná. Ještě je jedna s řídícím systémem INTELO od firmy Lokel, ale ta je stejně použitelná jen pro jediné inv. číslo.

Pak byla od Mira Justa (tuším) jedna poloanimovaná, ale ta už neodpovídá dnešním zvýšeným nárokům.

Nicméně, nic TI nebrání tomu, aby ses mohl chopit foťáku a nafotit, pokud na ni natrefíš.

P.S.: Tu poslední větu neber jako rejpání ale jako výzvu.

D

Dominik

Host
Rád bych něco vytvořil,ale jsem úplný začátečník a na tvorbu kabiny nemůžu ani pomyslet. Vždy zde na fóru najdu nějaký návod,který mi pomůže nebo naučí mě novou věc. O fotky (vč.kabiny) nemám nouzi,749 je má nejoblíbenější řada lokomotiv. Díky za odpověď.
Dominik

duuso

Pomocník strojvedoucího
Dominik napsal:
Rád bych něco vytvořil,ale jsem úplný začátečník a na tvorbu kabiny nemůžu ani pomyslet. Vždy zde na fóru najdu nějaký návod,který mi pomůže nebo naučí mě novou věc. O fotky (vč.kabiny) nemám nouzi,749 je má nejoblíbenější řada lokomotiv. Díky za odpověď.
Dominik
Martens Ti nepísal aby si ju urobil ale nafotil, to je diametrálny rozdiel, aj keď fotiť kabíny tiež treba trochen vedieť, ak máš dobrý foťák, čas a chuť napíš mi alebo Martensovi a zašleme nejaké vzorové fotky, a keď už sme pritom, kde je k stiahnutiu tá lokelácka kabína ?

Martens napsal:
Ne, není nebo o ni nevím - tohle je jediná použitelná. Ještě je jedna s řídícím systémem INTELO od firmy Lokel, ale ta je stejně použitelná jen pro jediné inv. číslo.
Ahoj , mohl bys mi pls říct ,o jakou jde?Nemám vůbec představu.
Díky

Martens

Strojvedoucí
David Kodet napsal:
Martens napsal:
Ahoj , mohl bys mi pls říct ,o jakou jde?Nemám vůbec představu.
Díky
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://img186.imageshack.us/img186/4386/cab749265ca4.jpg

Jenom pro doplnění, kabinu nevlastním - screen je z jiného vlákna zde na foru.

Stanoviště 749.265 sem fotil já, ale mám jen toto. Pokud by se někdo chtěl ujmout práco pro zprovoznění, rád pošlu. Mám i vcelku pěkný nevydaný skin 749.265 (dokud nebude ten cab).
Dále mam nafocený kab 753.721 Unipetrol

dem

Strojvedoucí
Somatko napsal:
Ahojte nemohol by mi dakto poslat kabinu 752 modernizovaneho brejlovca?

tomas0007@centrum.sk

Diky
Trochu si to ujasni čo vlastne chceš. 752 , alebo Brejlovca. Nie je to to iste. A ak sa nemýlim tak na screene je cab 749.

Dan J.

Strojvedoucí
Zdravím, tak když už se tu píše o žádostech o poslání kabiny, tak kdyby byl autor tak moc hodný a tu kabinu 749 ky mi poslal na můj e-mail salamandra5.dan@seznam.cz , tak bych byl moc rád.;)
S pozdravem Dan.

duuso

Pomocník strojvedoucího
Nuž chlapče, to Ti neporadím, možno by tá kabína mala byť v TBP, možno, neviem na sto percent ale na Arwyho stránke nie je, to som pozeral lebo on je autor.

duuso napsal:
Nuž chlapče, to Ti neporadím, možno by tá kabína mala byť v TBP, možno, neviem na sto percent ale na Arwyho stránke nie je, to som pozeral lebo on je autor.
Dobre tak nic....pohladam.......a ty ja nahodou nemas?

dem

Strojvedoucí
duuso napsal:
Milan ale tentoraz má pravdu Somatko, aj 752 je brejlovec.
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/752015.jpg

To ma podrž. Zachvílu sa nebude dať orientovať už ani podla radu HDV.

Naposled editoval moderátor:

duuso

Pomocník strojvedoucího
No a do zoznamu brejlí si ešte pridaj našu cargácku 756:
http://www.vlaky.net/servis/galeria.asp?lang=1&id=3188

Nahoře