MSTS BIN - začiatočnícke otázky

Jenda

Skladník
Zdravím,
kamarádovi jsem instaloval na PC s Win7 64 bit MSTS Bin (poslední stabilní verzi 1.7.051922) a vždy jsme skončili těsně před finišem s hláškou, že program přestal pracovat. Verze poslední pracovní 1.8.052113 šla nainstalovat a provozovat bez problému. Nevíte, kde by mohl být problém? Verze Binu jsme zkusili stáhnout několikrát a pokaždé stejná chyba. Nikdy jsem se s touto chybou nesetkal (mám taky WIN7 64 bit a v pohodě nainstalované), proto se táži zde. Díky za jakékoliv typy a rady. Vše jsme samozřejmě instalovali jako správci.
 

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Sice vím, že je poslední příspěvek z 8.11.2011, nicméně se mi stal úplně stejný problém. Řešení bylo prosté - restart Windows.
 

Le Vap

Začátečník
MSTS Bin

Zdravím. Instaluji znovu na počítač MSTS po jeho obnově a při instalaci binu mi to zahlásí "X:....../train.exe neodpovídá předchozí verzi a nelze jej aktualizovat." Nevíte prosím někdo co s tím? Instaluji bin 1.8.0521 stažený z německých stránek a na počítači mám win xp, sp2.
 

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
RE: MSTS Bin

Le Vap napsal:
Instaluji bin 1.8.0521 stažený z německých stránek.

Proboha proč nestahuješ z českých a přímo od zdroje? Potom bys věděl, že ti chybí MSTS update na verzi 1.4.

http://mstsbin.uktrainsim.com/cz/download.htm

Přečti si vše ve žlutém rámečku.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
RE: MSTS Bin

Jsou jen 2 možné příčiny, proč to nejede :

1) Máš nainstalovánu pouze původní verzi MSTS - je potřeba stáhnout a instalovat update na verzi 1.4 - dostupné na stránkách MSTS Binu - vzhledem k tomu, že instaluješ znova MSTS (jak píšeš), zkusil bych první tento případ.

2) Máš nekorektně odinstalován přechozí Bin a instalátor se pokouší přebít již modifikovanou verzi - opět je potřeba přepsat soubor train.exe na verzi 1.4 (není od věci si tuto verzi 1.4 někde zazálohovat). Pokud by to pak stále nefungovalo, tak je potřeba ještě odstranit tuším adresář MSTSBIN_BACKUP ( je v rootu MSTS).
 

Le Vap

Začátečník
RE: MSTS Bin

Ad Pavlik: Nemusíte hned křičet bože ne? Není tohle téma snad dotazy začátečníků? Proto se ptám zde, co děláš špatně. Omlouvám se že potřebuji poradit, více se už nezeptám...
 

FrantaOugou

Začátečník
Zdravím.
Mohu poprosit o odkaz na stažení train update 1.4? po asi dvou hodinách na googlu mi to říká, že je to verze 1.1, ať stáhnu jakýkoliv, který je ke stžení jako 1.4...
 

Miran

Moderátor
Správce
FrantaOugou napsal:
Zdravím.
Mohu poprosit o odkaz na stažení train update 1.4? po asi dvou hodinách na googlu mi to říká, že je to verze 1.1, ať stáhnu jakýkoliv, který je ke stžení jako 1.4...

Ono je to jen blbě označený, ale je to jediný update který MS vydal. A poznáš to taky podle toho že MSTS po jeho aplikaci přestane vyžadovat originální CD v mechanice. A kromě toho skutečně stačilo pečlivě číst stránky autora MSTS BINu, a mohl jsi si ušetřit spoustu času....
 

FrantaOugou

Začátečník
Omlouvám se, že píšu druhý příspvěvek za sebou:
Bin po mě chce nejnovější update, a když stáhnu onen ze žlutého rámečku, je to jako kdybych nic nestahoval...
To samý i když stáhnu update od jinud :D
 

Miran

Moderátor
Správce
Protože to asi instaluješ jinam než si myslíš. Kolik instalací MSTS máš, a kde? A kam jsi to update rozbali? Buď přesnou chybovou hlášku nebo se vůbec neptej. A kromě toho je tohle tady popsané několikrát, všechny instalace vypisují cestu kan půjdou, tu je potřeba zkontrolovat a použít taky to kulaté na krku....
 

FrantaOugou

Začátečník
Tak, po reinstalaci msts a po stejném postupu mi to už jede. Doufám že jsem vám po svátcích příliš nezvedl žluč.

Hezký den přeje Fráňa.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Nemusel si reinstalovat celé MSTS stačilo tam vrazit původní train.exe z CD a pak správně nainstalovat update1.4 a navrch BIN.
 

Miran

Moderátor
Správce
To poison
jenomže by nejprve musel použít to kulaté co (snad) nosí na krku, nebo si přečíst tohle vlákno od začátku. Ale použití té koule by ho asi stejně neminulo....:D:D:D:D:D:D
 

851Nemizím

Cestující
Zase MSTSBin :-\

Moc prosím o pomoc.
Jak už víte z názvu tak se jedná o mstsbin.
Pri spuštění msts se ukáže chyba vozidel, takže chyba binu.
Jelikož jsem si stáhnul nový bin chtěl jsem nainstalovat, tak mi ale nejde odstranit stará verze.
Ta není ani ve složce trains tak prosím o radu.
Prosím :)
 
Nahoře