Hlásič zastávek

M.Lukeš

Začátečník
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, zda je ještě někde ke stažení hlásič zastávek Praha - Český Brod pro trať Bratislava-Praha od P.Šemory ? pár odkazů jsem našel, ale nefunkčních.
Děkuji

Zduř,
Nemá někdo náhodou hlasíč zastávek do Ústí nad Labem ? Kdysi tady byl odkaz ale už nefunguje. Pokud to někdo má a byl by ochoten poslat tak mi to dupněte do SZ.

Dík :)

D

Dagger

Host
Nahrajte někdo, prosím, všechna dostupná hlášení třeba na ulož.to. Zde uvedené odkazy jsou nefunkční.
Předem díky.

K

KarlikVejce

Host
Chtěl bych se zeptat přes co můžu editovat soubory .hla, popř. dělat nové

Díky

maritn02mz

Začátečník
Kdyby někdo měl zájem, tady je odkaz na hlášení linky Český brod - Řevnice, přidal jsem tam funkce zvuků otvírání dveří, spustí se po zmáčknutí ctrl+o a zavírání dveří, spustí se po zmáčknutí ctr+c https://uloz.to/!8nIh3ty3k6DO/cesky-brod-revnice-rar chybí hlášení praha-běchovice-střed, kdyby někdo měl, zašlete prosím ať ho můžu přidat, díky

Martens

Strojvedoucí
V tuto chvíli jedině zkonvertovat mp3 na wav (je na to šest půlek různých konvertorů), což je v tuto chvíli nejméně bolestné a nejrychlejší řešení.
Další variantou je přeprogramování Hlásiče - zdrojáky a volný čas bych ale musel pohledat.

Preprogramovávať to snáď nebude nutné, len som chcel vedieť, či sa to dá aj bez konvertu. Každopádne program to skonvertoval za pár sekúnd a funguje to, tak ďakujem. :)

Nahoře