Traffic screensaver

Ronoath

Posunovač
#1
Zdravím,

Přijde mi, že dnes je na internetu jen velice málo aktualizovaných stránek o této "hříčce". Můžete mi poradit?

1) Základní otázka zní: Funguje pod Vistami? Koupil jsem si notebook s Home Premium a zatím jsem se šprajcl na jakýchsi knihovnách. Předpokládám, že je nutné je zaregistrovat; na domácím počítači s Home Basic jsem tuto proceduru absolvoval kvůli Shape Vieweru, snad to dám do kupy i tady

2) Jakou verzi mi doporučíte? Z maďarských stránek jsem jakousi stáhl, včetně českých vozidel (kam s tím .tvl?) ale zatím jsem se k funkčnosti nedopídil.

3) Tato otázka se pojí s předchozí: Kde a do které verze seženu dobré jízdní řády? Ze stránek ZSR mi nejde stahovat.

Díky za odpověď a pochopení o založení nového vlákna ;)
 

Ronoath

Posunovač
#3
Obě stránky znám, ale nejde mi to pořád přivést do funkčního stavu. Neměli byste někdo funkční jízdní řády? Ze stránek ZSR nejde stahovat.
 

Ronoath

Posunovač
#5
Dave: Mockrát díky! Tohodle jsem si vůbec nevšiml, po pravdě, ani mě to nenapadlo. Super!

Jinak zjištění, po registraci knihoven to pod Vistami běží.

Ovšem jen do chvíle, kdy tu věc nastavím jako spořič: pak jen následuje "program přestal pracovat" a můžu si nastavit něco jiného. Jak z toho ven?
 

Edie

Průvodčí
#6
Dovolil bych si oprášit toto staré téma a zeptám se, zda-li má někdo vytvořené své jízdní řády pro Čechy, Slovensko a Německo v moderní době? Pokud má někdo jen části, i to by mi stačilo.
Díky.
 

KimiR

Provozní technik
#7
Edie mám vytvořené jen česko Ec,Ic,Ex,En a sem tam i nějaké R a Sp.od roku 2009 až součastnost tedy gvd 12/13.Lukáš
 

KimiR

Provozní technik
#8
Tady stáhněte kompletní Traffic Screensaver http://www.ulozto.cz/xtxqhoz/jizdni-rady-traffic-zip ,pokud by nechodilo tak přidat to stock listu obrázky v druhé složce.Princip je jen v řazení.Tak jak je na zelpage.cz anebo na vagonweb.cz.Nejsou dělaná na každej den jiné řazení,ne,jen pouze ta nejdelší verze.Takže se pak nedivte že na expresech z a do žiliny jezdí nedělní verze.či na slovakii veškereé vagony anebo třeba na metropolu verze letní sezony,kdy jsou ještě dány prímé lůžkáče a lehátkáče.To co jede doleva,jede na Prahu,doprava z Praha.Neplatí u vlaků EC s 371 a DB 101.Ty jedou doleva z Prahy a doprava do Prahy.dále EC 102-Ec 105 a R Chopin,tam to jede Doleva do Vídně a doprava na Warszawu.Když něco nepujde tak napište.Lukáš
 
Nahoře