Takže proč tato diskuse?
Jediný opodstatněný důvod - možnost snadného vyčištění patřičných složek od již zastaralých a nepoužívaných souborů zdržujících náběh MSTS a při určitém počtu i zkolabování MSTS.
Co na to stačí?
U všech souborů na začátku index autora a index úkolu. Cokoliv dalšího je již nepodstatné a je pouze na autorovi aby se v tom vyznal.
Pokud ale z úsporných důvodů někdo použije jeden consist vícekrát tak pak vzniká problém. Tento problém ale bude řešen Martensovým UDĚLÁTKEM. Přeci už před delší dobou vznikla jednoduchá dohoda o indexech na začátku v názvech souborů úkolů. A pokud ji někdo nedodržuje dotěď tak ho k tomu žádná další a složitější dohoda nepřiměje :!: Z tohoto pohledu je pak CELÁ tato diskuse jen ztrátou času :!: Mějte to lidi na paměti :!: A jestli si někdo sám pro sebe vymyslí jakýkoliv pro něho přehledný a jasný systém tak ať si ho používá. Pokud dodrží alespoň to že má u všech souborů v názvech na začátku svůj index tak je pak vše v pořádku. Pokud již já či kdokoliv jiný jako koncový neznalý (málo znalý) uživatel budu donucen si složky MSTS vyčistit a vím že mám již projeté všechny úkoly tohoto autora tak je smáznu bez ohledu na to jestli consist patří jen k jednomu či více úkolům od tohoto autora.
Je toto tak složité? Musí se kvůli tomu opět vymýšlet další DOHODY O NÁZVOSLOVÍ SOUBORŮ které stejně nebudou všichni dodržovat? To máme všichni tolik času nazbyt? Zkuste se pánové přestat snažit BÝT PAPEŽTĚJŠÍ NEŽ PAPEŽ aby to nedopadlo podobně jako s EU a koblihama.
(pro neznalé vysvětlení - EU doporučila v maximální míře zabránit kontaminaci cukrářského zboží neboli brát to do holých rukou. A co na to naši zákonodárci? Okamžitě dlouho předlouho zasedali a vymyslei to že VŠE musí být již od okamžiku výroby zabalené. Jak ty koblihy pak vypadali víme všichni.

)