Něco pro zasmání

No pánové, tohle bych potkat vážně nechtěl :D:

ca20b831f02b2cf3d5437b1c051272c9.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Vkládat někde při rychlosti 160km/h instalační disketu by muselo být zábavné. :D Tohle máš naštěstí obrázek jen ze simulátoru. Ale není to tak nemožné. Staré 471 běží na MS DOS...
 
Michale, tohle není fotka ze simu, ale z reálné 1216. Pravda, obrázek není můj, pouze vypůjčen, ale proč by to nešlo? 186 běhá na XP, pokud dobře vím. Znalejší případně opraví.
 
Michal napsal:
Vkládat někde při rychlosti 160km/h instalační disketu by muselo být zábavné. :D Tohle máš naštěstí obrázek jen ze simulátoru. Ale není to tak nemožné. Staré 471 běží na MS DOS...

Michale, přeci jen pokrok nezastavíš, takže instalovat místo diskety přes USB a flash disk. ;)
 
Tak kdo půjde po těchto Vánocích bručet do basy? Mrkneme do trestního zákoníku. Hlásit se můžete na naší horké lince 158... :D :D :D
• Sliby, že přijde Ježíšek:
šíření poplašné zprávy, § 357 TrZ – až 2 roky
• „Když budeš zlobit, dostaneš!”:
vydírání, § 175 TrZ – 6 měsíců až 4 roky
• „Když budeš hodný, od Ježíška dostaneš …”:
podplácení, § 332 TrZ – až dva roky
• Lití olova:
činnost, způsobující újmu na zdraví, § 148 TrZ – až 1 rok
• Otevření dopisu Ježíškovi:
porušení tajemství. § 182 TrZ – až 2 roky

A podle starého trestního zákoníku:
• Výroba vaječného koňaku:
nedovolená výroba lihu, paragraf 194a – až 1 rok vězení
 
Zapomněl jsi na šíření poplašných zpráv, že bude konec světa. Nepsalo se o tom jen v Blesku ale natočilo se hodně dokumentárních "seriózních" filmů, kterými nás krmili po celý rok. A hodně dětí to pak bralo vážně a 21.12. se báli víc než čertů a Mikuláše. A my dospělí jsme se zase naopak těšili, že už nebudeme muset nikdy platit Daně ani nikomu jinému :D
Stejně si myslím, že minimálně v Americe to dá někdo k soudu a bude chtít náhradu za investice do protiatomového krytu, který měl připravený na konec světa a který se nekonal. Myslím, že je to jen otázka času a nějaký kuriózní článek se na tohle téma objeví.
 
A co tohle pánové? HDV hodící se pro zrušené tratě. Zatím parní, dieselová je teprve ve vývoji, s elektrickou se nepočítá neboť TV bylo již zajisté dávno odvezeno do sběru....
a319b1f7e7c7d4cccc0cb95b746e7a44.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
A v prípade výskytu neprispôsobivých občanov na trati môže opätovať streľbu a odletieť na základňu :-)
 
Myslím, že také niečo by sa hodilo aj na niektoré prevádzkované trate... zvlášť, keď ako dôvod meškania vlaku zahlásia zamrznuté výhybky. Takejto mašinke by to bolo šuma-fuk :D
 
Ahojky, tak to je první dieslelektrická lokomotiva co jde roztlačit. ČKD byla přeci jenom jednička.
Jinak savětský čalavěk, charošij moloděc.
 
Na tému tohto roztláčania raz prebehla odborná debata s výsledkom že pri štandardnom zapojení to nie je možné, ale po menšej úprave áno.
 
Ehm, udělám ze sebe vola, ale je to fake nebo ne? Dá se tlačit mašina lidskou silou?
 
Dá se to, ve výrobě se takhle normálně manipuluje s vozidly.
Dokonce již slabý vítr foukající na čelo nezabrzděného skříňového vozu ho dokáže uvést do pohybu.
 
Jasně, že dá... po rovině. :D Celkem paradox na to, že má mašina cca 115t. Ale u posunu to máš to samé. Esko v pohodně odtlačí ručně dva posunovači. I když nevím, jestli roztlačí. Viděl jsem, že vagony na spádovišti si posunovač dotlačil sám na vlak. Ono to chytně těch cca 10 km/h, pak se do toho jen opřeš a tlačíš. :D

11:10
 
Ano, vím, že vagon se dá tyčí odrazit, ale že i mašinu... No děkuji za rozšíření obzorů.
 
Ako učni sme asi traja potlačili M131, toho čmeliaka neviem, muselo to byť z kopca, aby na takom kúsku nabral takú rýchlosť.
 
Back
Nahoře