Něco pro zasmání

Na Slovensku samozrejme PJ označená byť musí. Výnimkou je stav že sa zavedie a nestihne sa ešte označiť. To ale môže trvať aj niekoľko mesiacov... :)
Nedávno jsme v ČR řešili opačný problém. PJ skončila, ale údajně neměl kdo sundat cedule! Naštěstí to trvalo jen pár dní! ;-)
 
Muž so ženou sedia večer v posteli. Ona štrikuje a on si číta nejaký odborný časopis. Zrazu zdvihne hlavu a hovorí:
- Tu píšu, že človek je jediný druh, ktorého samice pri milovaní dosahujú orgazmus.
Žena sa na neho zahľadí, iskry v očiach, zvodný úsmev na perách a hovorí:
- Dokáž to!
Muž sa mierne zamračí, potom povie, že tak teda áno, zodvihne sa a odíde von, zatiaľ čo ona ostane zmätená sedieť na posteli a nevie, čo sa robí. Muž sa asi za polhodinu unavený a spotený vráti a hovorí:
- No, ani krava ,ani ovca orgazmus nedosahuje, ale u tej svini neviem. Tá kvičí skoro stále, tak to nerozoznám.
 
Lord si vyjde na hon a sluha mu privedie svorku chrtov a praje mu pekný lov. Lord odíde za kopec. Hneď nato počuť strieľanie a rev. Po chvíli sa lord vráti a sluha sa ho pýta:
„Aký bol lov?"
„Dobrý, veľmi vydarený, až na to, že mi došli chrty."
 
Proč myslíš? Dneska kdo má nějakou národní hrdost a jasný názor je buď Komunista, Babišovec nebo nácek? Trefná kauza Ortel a Zlatá slavík, ze které se mi chce zvracet. Více se k tomu vyjdřovat nechci. Doufám jen, že se nedočkám, až u nás nastane demaokracie typu Francie a pouliční bitkam kde černé tlamy kopou do policajtů a ti jen přihlížejí a nebo se brání v rámci tamních demokratických zákonů, takže praticky nijak...
 
Nepatřím ani do jednoho z uvedených táborů, ani nemám jasný názor. Asi proto, že občas vystrčím hlavu z našeho zatuchlého rybníčku a vidím, že věci nejsou černobílé. A pokud většina lidí dospěje k názoru, že naše národní hrdost by měla být symbolizována vrahy, lháři a frustrovanými tupci....no tak si holt tu naší historii budeme muset zopakovat - s 50. léty, normalizací i ostnatými dráty.
 
Ale ale... Normalizace a ostnaté dráty sem vůbec nepleť. Už mně sere, jak za všechno můžou komunisti. Proboha, komunisti tu byli 1948 - 1989, to jest 41 let. Polistopadová "demokracie" je zde od roku 1989 zatím do roku 2018, už skoro 19, to jest celkem 20 let, takže polovina období vlády KSČ v ČSSR. Copak slavné polistopadové vlády v naši zemi stihla? Zlikvidovat skoro celý průmysl v republice, doly, hutě, Škodovka je vlastně Volkswagen, Tatra ani nevím. Ve zkratce stihli to, co se nepovedlo ani během let 1938 - 1945 Hitlerovi. Všechna sídloště, kde bydlíte postavil bolševik a mimo jiné spousty staveb občané ČSSR v akcích Z, takže nikoliv jen komunisti, jaká bytová politoka je teď? Tak fakt nechápu kecy výš. Já jsem zažil oba režimy a docela dobře, takže upozoňuji, nejsem komunista, ale hned příklad k damokracii. Pokud tato strana nebyla zakázaná a obdržela výsledky ve volbách, mimochodem, demokratických, nezbývá než držet kušnu a respektovat volby. To samé s prezidentem republiky. Mám li jiný názor, mohu volit jinou osobu, ale nebudu se chovat jako prase k osobě hlavy státu, tohle je rozežhranost a maskování vychování řeznických psů za demoracií. Asi tak nějak...
 
Dane, politiku sem plést nechci, ale když už jsi to začal.....ne nadarmo se říká, že ryba vždy smrdí od hlavy, takže bych začal od nenažraného a mstivého prezidenta a pokračoval přes prolhaného premiéra .... oba dva mění názory tak, jak se jim to zrovna hodí a z ústavy si udělali roličku toaletního papíru .....
 
Back
Nahoře