Trať 120

Chtěli byste trať 120 ve stavu v jakém byla na začátku devadesátých let?

  • Ano

    Hlasů: 81 38.8%
  • NE, v současném

    Hlasů: 104 49.8%
  • Je mi to jedno.

    Hlasů: 24 11.5%

  • Hlasovalo členů
    209

VáclavS

Průvodčí
Aktivitu Radotín 24 jsem zapomněl smazat, ale šlo o testovací aktivitu, kdy jsem zkoušel funkčnost Radotína (vlak hráče stál a kolem jezdily vlaky), takže nic zajímavého.
 

prolam

Provozní technik
Hlášení chyb pro trať 120

Dobrý den, dnes jsem si stáhl trať 120 od VáclavaS. Rozbalil všechny soubory do mé instalace s MSTS. Jezdím trať BP. Jenže když v nabídce MSTS Traťe a vlaky kliknu na trať 120, MSTS spadne. Co mám dělat?
 

Miky945

Hradlař
RE: Hlášení chyb pro trať 120

prolam napsal:
Dobrý den, dnes jsem si stáhl trať 120 od VáclavaS. Rozbalil všechny soubory do mé instalace s MSTS. Jezdím trať BP. Jenže když v nabídce MSTS Traťe a vlaky kliknu na trať 120, MSTS spadne. Co mám dělat?

Zdravím,
Nejede náhodou trať 120 pod X-trackem??? :eek::rolleyes:
 
Naposled editoval moderátor:

Michal V.

Začátečník
RE: Hlášení chyb pro trať 120

Miky945 napsal:
prolam napsal:
Dobrý den, dnes jsem si stáhl trať 120 od VáclavaS. Rozbalil všechny soubory do mé instalace s MSTS. Jezdím trať BP. Jenže když v nabídce MSTS Traťe a vlaky kliknu na trať 120, MSTS spadne. Co mám dělat?

Zdravím,
Nejede náhodou trať 120 pod X-trackem??? :eek::rolleyes:

Zdravím, náhodou nejede. Jede pod globalem BP.
 
Naposled editoval moderátor:

VáclavS

Průvodčí
Pro jednoduchost kolejiva jsem ji dělal na BPčku, ale s odstupem času to chápu jako nevýhodu. S xtrackem by to bylo zajímavější.
 

vaclavik.zahradka

Začátečník
Problém s terénem...

Ahoj. Trať CD120 mi funguje bez problémů, jen mám velké problémy s terénem. Z nějakých důvodů nesedí terén s objekty. Baráky ve vzduchu, popřípadě úplně pod zemí, častokrát jízda vlaku terénem nebo terén v podjezdu pod tratí místo silnice, koleje a silnice ve vzduchu nebo pod terénem. Zkoušel jsem trať stáhnout znovu ale chyba bude asi v trati. Dá se někde stáhnout, popřípadě získat CD120 bez těchto chyb? Nebo je problém někde u mě v PC? Je to škoda, protože jinak trať vypadá moc hezky. Děkuji za odpověď. David.
 

VáclavS

Průvodčí
To je výsledek havárie terénu a následného přepsání terénu. Ani poslední stav trati není bez chyb, zmizel čtverec u Želče. Celá trať potřebuje udělat znova a lépe. Co by komplet nová trať musela mít nově lépe:
-přesnost podle GPS (ne je podle mapy)
-historická přesnost k jednomu datu (volil bych rok 1994) a to bych přísně dodržoval. Kdy se tak stane, zatím nevím.
 

vaclavik.zahradka

Začátečník
Děkuju za odpověď. Velká škoda, že tolik a tolik hodin práce na vaší trati přišlo v niveč....
Chtěl bych poprosit někoho, jestli nemá k dispozici verzi tratě ještě před havárií terénu. Bylo by super moct na 120 už jezdit než vznikne verze nová. Jinak chvála a velké poděkování naprosto všem stavitelům tratí, za každý její kilometr. Zkusil jsem si to malinko "oťukat" a už vím, že když někdo mluví o tom, že u stavby tratě ponocuje spoustu a spoustu hodin, vůbec nepřehání. Takže všem stavitelům: DĚKUJI!!!! Vím že to slovo moc není, ale aspoň malé povzbuzení že jejich práci někdo ocení. David.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
VáclavS napsal:
Pro jednoduchost kolejiva jsem ji dělal na BPčku, ale s odstupem času to chápu jako nevýhodu. S xtrackem by to bylo zajímavější.
Václave, těma kolejema to není. Já z nich postavím cokoli, je to jen rukama. Problém je jinde. Začínal jsi jako hodně mladý stavitel. Však jsi nám to každý rok na slezině prezentoval. Nyní už víš co a jak a myslím, že by Ti práce šla lépe od ruky a to co jsi dělal 3 roky bys zvládl za půl roku. Klidně bych začal znovu od píky a jasně, že Xtracks je lepší volba. Máš tam i úzkokolejky.
 

MarfyE34

Začátečník
Prosím o radu, když pro tuto trať neexistuje žádná aktivita jak potom spustím alespoň PROHLÍŽENÍ TRATĚ které po mě platnou aktivitu pro tuto trať chce??? Děkuju za radu.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Vytvoříš jednoduchou trasu v Editoru aktivit. Návod ZDE
 
Naposled editoval moderátor:

papej

Posunovač
Jedna aktivita existuje. Když otevřeš http://prolam-msts.webnode.cz/aktivity-msts/aktivity-pro-trat-120/ , tak ji tam najdeš ;).
 

Howky

Průvodčí
Poslední příspěvek koukám 19.4.2012 a Download stále nic, je možný ,že bude časem fungovat?
 

VáclavS

Průvodčí
Trať jsem vyhrabal a zjistil, že je to zdravá verse trati kde by se mohlo podařit dokončit prvotní úmysl - dostavit trať do Chomutova. Navíc jsem během zkušební jízdy zjistil tolik chyb, že jsem řekl ne , takhle jít trať do světa nemůže. Když už není směrově dobře tak alespoň bez chyb. Divím se sám sobě, že jsem tenkrát vypustil takový zmetek :eek: .
Mimochodem trať se schovala velice dobře - mezi česká vozidla :D.
 
Naposled editoval moderátor:

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Ahoj Vašku, tak jsem prosím tě zjistil, že v Žatci mi koleje létají vzduchem. No kdyby se ti podařilo to uvést do patřičného stavu a prodloužit to do Chomutova, udělal bys mi velkou radost. Chci udělat totiž aktivitu nákladu se Sergejem. Jezdili tam uhláky? A dva sergejové nebo ještě s jedním navíc????
 

VáclavS

Průvodčí
Otázka by spíše měla znít co jiného než uhláky tam jezdilo. Sergejové jezdily včele a na postrku. Dvojčata sergejů "na kabel" byly specifikem pouze "žatecké" trati (ČD 160).
 
Nahoře