Staničár

Martens

Strojvedoucí
Správce
Oprava - licenční ujednání je schováno v nenápadném souboru s typickým názvem pro licence stanicar_help.pdf v adresáři help. Merlin má pravdu - nelze šířit bez jeho souhlasu.
 

CANDY

Posunovač
Ja tieš, dík Edie :) a kedže si to odomkol tak kto chce nech si stiahne toto :) snád sa to bude páčiť. A ešte chcem upozorniť že na K-report je ku stiahnutiu nová verzia staničára. Ktorú sám Merlin zverejnil a zato mu opeť ďakujeme !
 

Edie

Průvodčí
Pro ty, co by si chtěli zahrát, jsem vytvořil sít v Hamachi.
Jmenuje se Stanicar_cz, a heslo je msts.
 

Delay

Signalista
Prosím, ako upravím dlžku už danej kolaje? počul som že sa to dá aj v poznámkovom bloku ale vobec netuším čo mám hladať ani nič.Ak má niekto skúsenosti nech ma navedie. Ďakujem
 

Luko3105

Cestující
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že či by bol niekto ochotný mi spraviť GVD do staníc, ktoré tvorím. išlo by o časť trate ŽSR 150, Konkrétne úsek Podhájska-Lok. Zatiaľ je postavený úsek Podhájska-Beša, ale pri čase, ktorý mám, tak to odhadujem na mesiac. Prosím SZ, ďakujem veľmi pekne.
 

Delay

Signalista
Zdravím zahrá si niekto v piatok večer staničár po sieti ? cez hamachi poprípade ak má niekto pevnú IP ... ? Ak hej SZ a dohodneme sa poprípade si ma pridajte na skype : michal.hp
 

Delay

Signalista
Zdravím páni, niekto aktuálne na Multiplayer? Cez hamachi... prípadne otázky ako nato vysvetlím.
 

Karel Janděra

Začátečník
Přátelé železnice a simulátorů. Jen krátká informace:

Existuje Doplněk návodů Staničář, Builder a Stag.

Upozornění, vychytávky, návody a doporučení s unikátní galerií výukových obrázků a animací, které jinde určitě nenaleznete.
Aby vám pomohly k lepšímu využití i pohodě. V kontaktech jsou zdroje informací a související témata.

Stav počítadel: Builder=21, Staničář=15, Stag=16, Kontakt=11, Galerie=16

Uvítám spolupráci, pomoc i kritiku. Když budu vědět, sám rád poradím. KJ
 

Přílohy

  • opožděný vstup do oblasti.jpg
    opožděný vstup do oblasti.jpg
    82.9 KB · Zobrazeno: 0
  • indikace čísla vlaku základ.jpg
    indikace čísla vlaku základ.jpg
    49.3 KB · Zobrazeno: 0
Nahoře