Kabiny Groza

Groza

Cestující
K právě vydanému skinu 754 067 jsem vytvořil i autentickou kabinu, kterou tahle lokomotiva má. Není to úplně dokonalé, nedá se to srovnávat s kabinami od zdejších profíků, kteří se zaměřují na tvorbu kabin, ale mě to dostačuje, tak snad nebudu jediný ;) ;)
Fotky na kabinu (stejně jako na skin 4.067) mi poskytl "AdamD".
Odkaz ke stažení: https://uloz.to/file/91H4rlPoN5MU/cab754-067-rar
1.jpg
 

Groza

Cestující
Na tom videu ten motor zní trochu nebardoťácky...
Asi budu muset napsat hlášenku do dílen, ať ten motor kluci trochu poštelují ;) Ale teď vážně, to video je primárně o té kabině, zvuky ať si každý použije jaké chce. Já vzal zvuky z tlumené 749 a akorát z nich odstranil zvuky "volantového" kontroleru, když ho tato lokomotiva nemá.
 

Groza

Cestující
K vydané 754.013 jsem udělal rovnou i kabinu, protože si to opravdu zaslouží ;) Je zde k vidění mnoho změn, oproti jiným 754, například nový rychloměr nebo regulérní kombinovaný ovladač, né jak MSV 754, které ho mají jen na výkon a na brzdu mají klasické OBE1. Škoda, že zůstalo jen u jednoho stroje při této rekonstrukci, protože za mně je povedená :) Ke stažení ZDE. Jsem rád, že jsem si mohl stanoviště nafotit a udělat tuto kabinu, protože budoucnost této mašinky je v reálu dost nejistá, právě kvůli atypičnosti a odlišnosti od ostatních strojů. Tak ať alespoň v simulátoru jezdí navěky :D 013cab.jpg
PS. Opět jsem k tomu udělal takové kratší video, kde je vidět co funguje a co ne.
 

Bpee237

Začátečník
@Groza first, sorry for writing in Englisch, but i am from germany. Your cabins look great, are they optimated for OR CZ/SK? So do they have the options like compressor, engine starter/shut of, and so on...?
 

Groza

Cestující
@Groza first, sorry for writing in Englisch, but i am from germany. Your cabins look great, are they optimated for OR CZ/SK? So do they have the options like compressor, engine starter/shut of, and so on...?
Hello, unfortunately for you, they are mainly made for MSTS, where there are no such options like engine start etc, so these functions aren´t implemented in my cabins. I dont use OR CZ/SK, so I don´t know how the cabin will work here.
 

Groza

Cestující
Teď jsem na můj google disk nahrál menší opravu kabiny pro lokomotivu 754.013. Změny se týkají převážně grafického vzhledu některých prvků a čelního pohledu. Tak kdo chce, ať si kabinu stáhne znovu.
 
Nahoře