Proč mi vlak vyjiždí z koleji?

Marek krejčí

Začátečník
Když jedu je tam zatáčka vlak mi nejede po kolejích a jede dál rovně co mám dělat mapu jsem přeinstaloval
Trat : cd_120
 
Dělá to zmršený global, smíchaný s X-tracks. Přesně tohle mi dělala trať Luhačovíce v mých začátcích v MSTS, kdy jsem smíchal global z 321 a BP. Pak jsem vujížděl z tratě a jel po zelených lukách, totéž trať U Bahn 79.
 
Osobne mam tento problem len u ZSR160. Je to skoda lebo trat je fajna a bola by skoda keby boli tieto problemy nevyriesene. Nedochadza k vykolajeniu ale vlak poskakuje s vagonmi, nejde po kolajovej texture a podobne.
 
Tohle se děje, když stavitel změní nějakou trať, například narovná oblouk a uživatel buď vynechá aktualizaci nebo doplete kopírování souborů. Pak podle databáze jede vlak v opravené trase, ale jelikož se neaktualizoval World, tak se jede po trávě, kde vedly koleje dříve.
 
Back
Nahoře